flyfishingwingshootingexpo.com

Yeni Medya ve İletişimsel Yaklaşımlar

YAYIN TARİHİ 2015-06-02
DOSYA BOYUTU 3,38
ISBN 6054613908
DİL TÜRK
YAZAR
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Yeni Medya ve İletişimsel Yaklaşımlar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır . Okumak Yeni Medya ve İletişimsel Yaklaşımlar çevrimiçi şimdi çok kolay!

18. yüzyılın buharlı hantal makinelerinin gün gelip görünmez, dokunulmaz kablosuz ağ iletişimine kadar varan gelişmelerin işareti olacağı kimin aklına gelirdi? Ya da dünyanın bir ucunda üretilen mal ve hizmet reklamlarının mal ve hizmetten önce tek bir parmak hareketiyle hatta Siri’lerle akıllı telefonlarımıza tüm dünyayla eşzamanlı ulaşacaği?İnternet! çağımızın İpek Yolu: ticaretin, bilginin ve hislerin vb. tüm inorganik akışın sağlandığı sistem ve onun en yalın hali olan 0 ve 1’lerin kontrolündeki yeni sanal ortamlarımız ve bu gibi ortamların üzerimizde kurduğu sahici hegemonya…Geleneksel medyadan dijital medyaya, çevrimiçi medyadan yeni medyaya, iletişimin gün geçtikçe değişen yüzü, bizleri onu anlatabilmek adına araştırmaya ve ileride geçmişte kalanı anlamış olabilmek kaygısıyla tekrar tekrar araştırmaya, daha iyi anlamaya ve yeni olanı aktarmaya yöneltmektedir.

...l medyadan dijital medyaya, çevrimiçi medyadan yeni medyaya, iletişimin gün geçtikçe değişen yüzü, bizleri onu anlatabilmek adına araştırmaya ve ileride geçmişte kalanı anlamış ... Yeni iletişim ortamları ve etkileşim e iletişimsel bilişim... ... ... Yeni Medya ve İletişimsel Yaklaşımlar-Kriter Yayınları-9786054613908-Arzu Eceoğlu-%15 indirimli-18. Yüzyılın buharlı hantal makinelerinin gün gelip görünmez dok. ...Bulmacalar Hobi>Büyükler için Boyama - Mandala Kitapları Hobi>El Sanatları Hobi>Spor Hukuk Hukuk>Hukuk Üzerine İletişim - Medya Yeni Medya ve İletişimsel Yaklaşımlar. Arzu Eceoğlu. ... Yeni Medya ve İletişimsel Yaklaşımlar - Kolektif -Halkkitabevi ... . Arzu Eceoğlu....