flyfishingwingshootingexpo.com

RefleksolojiAyaklarınız Sağlığınızın Aynasıdır

YAYIN TARİHİ 2015-05-30
DOSYA BOYUTU 7,91
ISBN 6053232704
DİL TÜRK
YAZAR Yavuz Dinler
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin RefleksolojiAyaklarınız Sağlığınızın Aynasıdır PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Yavuz Dinler. Okumak RefleksolojiAyaklarınız Sağlığınızın Aynasıdır çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu kitap, Amerika’da bulunan ULUSLARARASI REFLEKSOLOJİ KONSEYİ (ICR) ve merkezi Hollanda’da bulunan AVRUPA REFLEKSOLOJİ BİRLİĞİ (RIEN) tarafından onaylanmış ve tavsiye edilmiştir.

...nde refleksoloji uygulanmayanlara göre ciddi ilerlemeler görülmüştür ... Refleksoloji Ayaklarınız Sağlığınızın Aynasıdır PDF İndir Yavuz... ... . Kökeni uzak doğu'ya uzanan Refleksoloji, vücuttaki gerilimi almak ve nörolojik hastalıklarda destek tedavi sağlamak amacıyla, ayaklardaki belirli noktalara uygulanan bir masaj tekniğidir. Bu kitap, Amerika'da bulunan ULUSLARARASI REFLEKSOLOJİ KONSEYİ (ICR) ve merkezi Hollanda'da bulunan AVRUPA REFLEKSOLOJİ BİRLİĞİ (RIEN)... Refleksoloji Uygulanma Yöntemi. Öncelikle refleksoloji uygulanacak k ... Refleksoloji Nedir Nasıl Yapılır Ayak El Refleksoloji Faydaları Noktaları ... ... Refleksoloji Uygulanma Yöntemi. Öncelikle refleksoloji uygulanacak kişinin rahat bir şekilde uzanması gereklidir. Ayaklar da yerden yüksek bir noktada konumlandırılmalıdır. Refleksoloji & Ayaklarınız Sağlığınızın Aynasıdır Bu kitap, Amerika'da bulunan ULUSLARARASI REFLEKSOLOJİ KONSEYİ (ICR) ve merkezi Hollanda'da bulunan AVRUPA REFLEKSOLOJİ... Mesela bu yazımızda yazar Yavuz Dinler kitapları arasında yer alan Refleksoloji Ayaklarınız Sağlığınızın Aynasıdır yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Örneğin geceleri mutlaka ayaklarınız çıplak uyuyun denir duymuşsunuzdur. Bu ayak haritası yardımı ile yapılan tedavi şekline refleksoloji deniyor. Şimdi bu alternatif tıp yöntemini biraz daha açıklayalım. Refleksoloji masajı nasıl yapılır? Uygun bir ayak masaj tekniğinde bazı temel unsurlar bulunur Refleksoloji masajında terapisti, ayak, bilek ve bacağınıza masaj uygular. REFLEKSOLOJİ MASAJI HAKKINDA Refleksoloji'yi," Ayaklar bedenin aynasıdır" sözüyle özetleyebi...