flyfishingwingshootingexpo.com

40 Hikaye ile Arapça

YAYIN TARİHİ 2015-06-02
DOSYA BOYUTU 8,46
ISBN 6054535354
DİL TÜRK
YAZAR Yrd. Doç. Dr. Sultan Şimşek
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin 40 Hikaye ile Arapça PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Yrd. Doç. Dr. Sultan Şimşek. Okumak 40 Hikaye ile Arapça çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kitapta yer alan kırk öğretici hikâye meşhur Arap Halk hikâyelerinden müteşekkil. Bu hikâyeler mevcut halleriyle derlenmiş ve orta seviyedeki öğrencilere hitap etmek üzere üzerlerinde bir miktar sadeleştirme yapılmıştır.Kitap Arapça öğretimine yönelik pek çok yayın çalışmasının yapıldığı şu günlerde dört temel dil becerisinden biri olan okuma öğretimini desteklemek üzere hazırlanmıştır. Öğrenci merkezli öğretim metoduna uygun olarak hazırlanmış hikâyeler, içerdiği alıştırmalar ve uygulamalar ile orta seviyedeki Arapça öğrencilerinin zevkle okuyup anlayabileceği niteliktedir. Kitabın arkasında yer alan ve metinde geçen kelimeleri ve deyimleri şerheden Arapça - Arapça sözlük kitabın kullanımını kolaylaştırmaktadır.

...mcı kaynak. Her hikaye ile ilgili 8 ayrı tür alıştırma ... 40 Hikaye ile Arapça - Sultan Şimşek - Kitap... | KitapElimde.com ... . Yrd. Doç. Dr. Sultan Şimşek. Kitapta yer alan kırk öğretici hikâye meşhur Arap Halk hikâyelerinden müteşekkil. Bu hikâyeler mevcut halleriyle derlenmiş ve orta seviyedeki öğrencilere hitap etmek üzere... 40 Hikaye ile Arapça. 0 yorum. ₺34,00. Bu hikayeler mevcut halleriyle derlenmiş ve orta seviyedeki öğrencilere hitap etmek üzere üzerlerinde bir miktar sadeleştirme yapılmıştır. 40 Hikaye ile Arapça. Yrd. Doç. Dr. AKDEM YAYINLARI. Kit ... 40 Hikaye ile Arapça Sultan Şimşek ... . 40 Hikaye ile Arapça. Yrd. Doç. Dr. AKDEM YAYINLARI. Kitabın arkasında yer alan ve metinde geçen kelimeleri ve deyimleri şerheden Arapça - Arapça sözlük kitabın kullanımını kolaylaştırmaktadır. 25.50 TL. Kitap Arapça öğretimine yönelik pek çok yayın çalışmasının yapıldığı şu günlerde dört temel dil becerisinden biri olan okuma öğretimini desteklemek üzere hazırlanmıştır. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmeni...