flyfishingwingshootingexpo.com

Bir Zamanlar Osmanlıİmparatorluğun Üç Kıtadaki İzleri

YAYIN TARİHİ 2012-02-15
DOSYA BOYUTU 3,77
ISBN 9752309104
DİL TÜRK
YAZAR Abdullah Özkan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bir Zamanlar Osmanlıİmparatorluğun Üç Kıtadaki İzleri PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Abdullah Özkan. Okumak Bir Zamanlar Osmanlıİmparatorluğun Üç Kıtadaki İzleri çevrimiçi şimdi çok kolay!

Osmanlı tarihinde Türkiye’nin günümüzdeki sınırları dışında kalan eyaletlere bağlı kaza, sancak gibi kentsel birimlerin tanıtıldığı bu dev eser, tam 612 sayfadan oluşuyor. Tamamı renkli basılan kitapta metinler, gravürler, bez haritalar, fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenirken; eserin değerine değer katan özel cildi dikkat çekiyor. Özel tasarımlı sert kutusu ile birlikte sahip olacağınız bu eserde Osmanlı tarihi, Osmanlı tarihsel coğrafyası açısından ele alınıyor ve günümüzde her biri başka bir devlete ait olan bu kentlerin tarihi, ne kadar süreyle Osmanlı kenti olduğu, bizdeki etkileri, geçmişteki durumu gravür, tablo, fotoğraf ve belgeler eşliğinde nostaljik açıdan sergileniyor.Bu dev eserin hazırlanmasındaki amaç; geçmişte Osmanlı İmparatorluğu’nun egemen olduğu Asya, Avrupa ve Afrika kıtasındaki topraklar üzerinde “Bir zamanlar Osmanlı kenti olmuş” yerleşim birimlerindeki mimari ve kültürel eserlerimiz, şiirlerimiz, türkülerimiz, buralarda doğan kişilerimiz... kısacası Osmanlı coğrafyasının sosyo-kültürel mirasını, geçmişe özlem duymadan, tarihimize katkıları açısından sergilenmesi. Uzun ve zorlu çalışmaların bir ürünü olan Bir Zamanlar Osmanlı – İmparatorluğun Üç Kıtadaki İzleri; kütüphanelerin baş köşesine yerleşmeye değecek, olağanüstü bir koleksiyon devi.

...in Tarihi Tarih » Türk-Osmanlı » Bir Zamanlar Osmanlı İmparatorluğun Üç Kıtadaki İzleri ... Bir Zamanlar Osmanlı (İmparatorluğun Üç Kıtadaki İzleri), Abdullah... ... . 26.85 +KDV. 1117.50 TL. Uzun ve zorlu çalışmaların bir ürünü olan Bir Zamanlar Osmanlı - İmparatorluğun Üç Kıtadaki İzleri; kütüphanelerin baş köşesine yerleşmeye değecek, olağanüstü bir koleksiyon devi. Uzun ve zorlu çalışmaların bir ürünü olan Bir Zamanlar Osmanlı İmparatorluğun Üç Kıtadaki İzleri; kütüphanelerin baş köşesine yerleşmeye değecek olağanüstü bir koleksiyon devi. Uzun ve zorlu çalışmaların bir ürünü olan Bir Zamanlar Osmanlı İmparatorluğun Üç Kı ... Bir Zamanlar Osmanlı / İmparatorluğun Üç Kıtadaki İzleri Kitabı ... . Uzun ve zorlu çalışmaların bir ürünü olan Bir Zamanlar Osmanlı İmparatorluğun Üç Kıtadaki İzleri; kütüphanelerin baş köşesine yerleşmeye değecek, olağanüstü bir koleksiyon devi. Abdullah Özkan. Osmanlı tarihinde Türkiye'nin günümüzdeki sınırları dışında kalan eyaletlere bağlı kaza, sancak gibi kentsel birimlerin tanıtıldığı bu dev eser, tam 612 sayfadan oluşuyor. Uzun ve zorlu çalışmaların bir ürünü olan Bir Zamanlar Osmanlı - İmparatorluğun Üç Kıtadaki İzleri; kütüphanelerin baş köşesine yerleşmeye değecek, olağanüstü bir koleksiyon devi. Abdullah Özkan. Osmanlı tarihinde Türkiye'nin günümüzdeki sınırları dışında kalan eyaletlere bağlı kaza, sancak gibi kentsel birimlerin tanıtıldığı bu dev eser, tam 612 sayfadan oluşuyor. Uzun ve zorlu çalışmaların bir ürünü olan Bir Zamanlar Osmanlı - İmparatorluğun Üç Kıtadaki İzleri; kütüphanelerin baş köşesine yerleşmeye değecek, olağanüstü bir koleksiyon devi. Uzun ve zorlu çalışmaların bir ürünü olan Bir Zamanlar Osmanlı - İmparatorluğun Üç Kıtadaki İzleri; kütüphanelerin baş köşesine yerleşmeye değecek, olağanüstü bir koleksiyon devi. Üç kıtaya yayılan Osmanlı İmparatorluğu'nun kültürel izleri... İmparatorluğu'nun egemen olduğu Avrupa, Asya ve Afrika kıtasındaki topraklar üzerinde, "Bir zamanlar Osmanlı kenti olmuş" yerleşim......