flyfishingwingshootingexpo.com

Arsen Lüpen - Sekiz Yüz On Üç

YAYIN TARİHİ 2015-06-05
DOSYA BOYUTU 12,27
ISBN 6050819816
DİL TÜRK
YAZAR Maurice Leblanc
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Arsen Lüpen - Sekiz Yüz On Üç PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Maurice Leblanc. Okumak Arsen Lüpen - Sekiz Yüz On Üç çevrimiçi şimdi çok kolay!

O, kurnaz, yakışıklı, türlü zorlukların içinden sıyrılıp çıkmayı başaran, hazır cevap bir suç dehası!O, polisi parmağının ucunda oynatan cesur bir antikahraman... O, klasik kötü karakter klişelerini yıkıp geçen, dünyanın en centilmen hırsızı! O, Arsen Lüpen!Paris’te esrarengiz bir adamın peşine düşen “Pırlanta Kralı” Rudolf Kesselbach, bir sabah otel odasında ölü bulunur. Cesedin üzerinde Arsen Lüpen’in kartviziti vardır. Her koşulda adam öldürmekten kaçınan Arsen Lüpen, bu defa cinayet suçlamasıyla karşı karşıyadır. Cinayetler devam ederken tüm işaretler hâlâ hırsızı göstermektedir. Ne var ki Arsen Lüpen, kıvrak zekâsı ve vicdanı sayesinde gerçekleri gün yüzüne çıkarırken Alman İmparatoru’nu peşinden sürükleyecek güce sahip olduğunu kanıtlar. Peki ama cinayet suçlamalarından kurtulabilecek midir? İmparator’a verdiği sözü tutabilecek midir? “813” sayısının gizemini çözebilecek midir?..Klasikleşen kahramanı Arsen Lüpen’le hayal gücünün sınırlarını zorlayan Maurice Leblanc’tan, nefes kesen bir macera!

...pen Sekiz Yüz On Üç kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz ... Arsen Lüpen - Sekiz Yüz On Üç - Maurice Leblanc | Nadir Kitap ... . O, Arsen Lüpen! Paris'te esrarengiz bir adamın peşine düşen "Pırlanta Kralı" Rudolf Kesselbach, bir sabah otel odasında ölü bulunur. Cesedin üzerinde Arsen Lüpen'in kartviziti vardır. O, klasik kötü karakter klişelerini yıkıp geçen, dünyanın en centilmen hırsızı! O, Arsen Lüpen! Her koşulda adam öldürmekten kaçınan Arsen Lüpen, bu defa cinayet suçlamasıyla karşı karşıyadır. O, Arsen Lüpen! Arsen Lüpen, iki adamıyla milletvekili Daubrecq'in evine so ... Arsen Lüpen - Sekiz Yüz On Üç | bkmkitap.com ... . O, Arsen Lüpen! Arsen Lüpen, iki adamıyla milletvekili Daubrecq'in evine soyguna gider. Adamlarından Vaucheray, soygun esnasında evin uşağını öldürmek zorunda kalır. Cesedin üzerinde Arsen Lüpen'in kartviziti vardir. Her kosulda adam öldürmekten kaçinan Arsen Lüpen, bu defa cinayet suçlamasiyla karsi karsiyadir. Cesedin üzerinde Arsen Lüpen'in kartviziti vardır. Her koşulda adam öldürmekten kaçınan Arsen Lüpen, bu defa cinayet suçlamasıyla karşı karşıyadır. 12.96 TL. Arsen Lüpen - Sekiz Yüz On Üç uygun fiyata kapıda ödeme ile sahip olabilirsiniz. 8.40 €. O, Arşen Lüpen! Paris'te esrarengiz bir adamın peşine düşen "Pırlanta Kralı" Rudolf Kesselbach, bir sabah otel odasında ölü bulunur. Cesedin üzerinde Arşen Lüpen'in kartviziti vardır. Seni gördüğüme sevindim Kitap-Galerisi - Arsen Lüpen: Sekiz Yüz On Üç itibaren Maurice Leblanc. O, klasik kötü...