flyfishingwingshootingexpo.com

Mevlana Dergahından Hikayeler

YAYIN TARİHİ 2012-02-03
DOSYA BOYUTU 7,4
ISBN 9752544154
DİL TÜRK
YAZAR Dr. Yaşar Ateşoğlu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Mevlana Dergahından Hikayeler PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Dr. Yaşar Ateşoğlu. Okumak Mevlana Dergahından Hikayeler çevrimiçi şimdi çok kolay!

Mecnun bir gün bir köpeği okşamakta, öpmekte, önünde yanıp erimekteydi. Etrafında eğilip bükülerek, onu ululayıp ağırlayarak dönüp dolaşıyor, ona saf şeker şerbeti veriyordu.Birisi dedi ki:“A ham Mecnun, bu yapıp durduğun şey ne delilik, ne sersemlik, köpeğin ağzı daima pis şeyleri yer. Ardını bile diliyle temizler.”Köpeğin ayıplarını bir hayli sayıp döktü. Zaten ayıp gören bilinmeyen âlemin kokusunu bile alamaz.Mecnun dedi ki:“Sen, baştan başa şekilci yaklaşıyorsun. Gel de benim gözümle bir bak! Bu köpek bence Tanrı'nın bir çözülmez tılsımıdır. Bu köpek Leyla'nın mahallesinin bekçisidir. Onun gözleri, Leyla'yı gören gözler, onun ayakları Leyla'nın bastığı yerlere basan ayaklar. Ben böyle gözleri nasıl öpmem, böyle ayaklara nasıl yüz sürmem.”

...ı göz önüne alarak... Mevlana Dergâhı - Konya ... Mevlana Dergahından Hikayeler Kitabı ... . 20 Nisan 2018. Çelebi, dergâhta bulunan kitaplar ile dergâha vakfettiği kendi kitaplarından bir kütüphane kurmuş ve bütün kitapları mühürleyerek kayıt altına almıştır. En yeni Mevlana Dergahından Hikayeler kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Öğrencisi, biraz önceki söyleşinin de etkisi ... BİRKAÇ KISA MEVLANA HİKAYELERİ - Düşünmek ve Paylaşmak ... . Öğrencisi, biraz önceki söyleşinin de etkisi altında kalarak, bu görüntü karşısında çok duygulandı ve bu duygusunu Mevlana ile paylaşmak istedi Mevlana Dergahından Hikayeler. %35. 18,52 TL. Mevlana Dergahından Hikayeler. HAVALE :11,92 TL %1 EFT İndirimi. Neden? Mevlana'dan Hikayeler. mevlana'dan hikayaler, mesneviden hikayaler, mevlana ve mesnevi, mesneviden güzel sözler, mevlanadan güzel sözler. Yaşar Ateşoğlu. Mecnun bir gün bir köpeği okşamakta, öpmekte, önünde yanıp erimekteydi. Etrafında eğilip bükülerek, onu ululayıp ağırlayarak dönüp dolaşıyor, ona ...