flyfishingwingshootingexpo.com

The Mighty Avengers - İntikamcılar / Ultron Girişimi

YAYIN TARİHİ 2015-05-26
DOSYA BOYUTU 11,42
ISBN 6055686796
DİL TÜRK
YAZAR Brian Michael Bendis
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin The Mighty Avengers - İntikamcılar / Ultron Girişimi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Brian Michael Bendis. Okumak The Mighty Avengers - İntikamcılar / Ultron Girişimi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kıyamet Bir Hanımefendiye Benziyor Süper kahraman İç Savaşı sona erdi ama Iron Man’in işi henüz başlıyor. S.H.I.E.L.D.in yeni yöneticisi ve ülke çapındaki Initiative programının yaratıcısı olarak Dünya’nın en güçlü kahramanlarından tek tek seçilmiş bir ekiple Avengers’ı yeniden kuruyor: Wasp, Black Widow, Wonder Man, Sentry, Ares ve yeni takım lideri Ms. Marvel. Bu kadar güçlü bir ekip her şeye karşı hazırlıklı olabilirdi, belki de soykırımsal ölüm makinesi Ultron’un dönüşü hariç her şeye. Avengers’ın çıldırmış robotik düşmanı kendini yeniden inşa etmişti, bu sefer... güzel bir kadın şeklinde?! New Avengers yazarı Brian Michael Bendis ve Liberty Meadows’un yaratıcısı Frank Cho yepyeni bir Avengers serisini başlatıyor ve ekibi gerçekten baştan çıkarıcı bir kadınla karşı karşıya getiriyor.

...enüz başlıyor. S.H.I.E.L.D.in yeni yöneticisi ve ülke çapındaki Initiative programının ... The Mighty Avengers İntikamcılar: Ultron Girişimi - Brian Michael... ... ... Brian Michael Bendis - Mighty Avengers İntikamcılar : Ultron Girişimi. Frank Cho yepyeni bir Avengers serisini başlatıyor ve ekibi gerçekten baştan çıkarıcı bir kadınla karşı karşıya getiriyor. Brian Michael Bendis. Kıyamet Bir Hanımefendiye Benziyor Süper kahraman İç Savaşı sona erdi ama Iron Man'in işi henüz başlıyor. S.H.I.E.L.D.in yeni yöneticisi ve ülke çapındaki Initiative programının... 0 yorum / Ü ... The Mighty Avengers - İntikamcılar / Ultron Girişimi - Brian Michael... ... . S.H.I.E.L.D.in yeni yöneticisi ve ülke çapındaki Initiative programının... 0 yorum / Ürün Hakkında Yorum Yap. Açıklama: The Mighty Avengers İntikamcılar 1 Ultron Girişimi,9786055686796. 32.95 USD. Bu kadar güçlü bir ekip her şeye karşı hazırlıklı olabilirdi, belki de soykırımsal ölüm makinesi Ultron'un dönüşü hariç her şeye. Avengers'ın çıldırmış robotik düşmanı kendini yeniden... YENİLER YAZARLAR TÜRLER KONULAR DİZİLER YAYINEVLERİ. YENİLER YAZARLAR KONULAR. TÜRLER. New Avengers yazarı Brian Michael Bendis ve Liberty Meadows'un yaratıcısı Frank Cho yepyeni bir Avengers serisini başlatıyor ve ekibi gerçekten baştan çıkarıcı bir kadınla karşı karşıya getiriyor. Avengers'ın çıldırmış robotik düşmanı kendini yeniden inşa etmişti, bu sefer... güzel bir kadın şeklinde?! The Mighty Avengers 2. Cilt - Venom Bombası. Brian Michael Bendis....