flyfishingwingshootingexpo.com

Zihinsel Olarak Güçlü İnsanların Yapmadığı 13 Şey

YAYIN TARİHİ 2015-06-01
DOSYA BOYUTU 7,39
ISBN 9752753129
DİL TÜRK
YAZAR Amy Morin
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Zihinsel Olarak Güçlü İnsanların Yapmadığı 13 Şey PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Amy Morin. Okumak Zihinsel Olarak Güçlü İnsanların Yapmadığı 13 Şey çevrimiçi şimdi çok kolay!

Fiziksel sağlığımız için ne yapmamız gerektiğini biliriz; yaşımıza uygun spor veya yürüyüş, egzersiz, düzenli-dengeli beslenme ilk akla gelenler. Peki ya zihinsel sağlığımızı ve gücümüzü geliştirmek için ne yapmamız gerekir? Özellikle de büyük sorunlarla karşılaştığımız zor zamanlarda fiziksel güçten çok zihinsel güce ihtiyacımız olduğu dikkate alınacak olursa ihmal edilen bu gücümüzü nasıl geliştirebiliriz? Psikoterapist Amy Morin zihinsel gücümüzü geliştirmek için tıpkı fiziksel gücümüzü geliştirirken yaptığımız gibi çalışmamız gerektiğini vurguluyor. Danışanlarının gerçek hikâyelerini aktararak çeşitli pratik öneriler yapan, egzersizler öneren Morin en yaygın ve önemli 13 davranış tarzı, düşünüş biçimi üzerinde duruyor. Kendine acımakla zaman kaybetmemekten başlayıp geçmişe takılıp kalmamaya, herkesin hoşuna gitme kaygısı duymamaktan hayatın kendilerine borçlu olduğunu düşünmemeye kadar giden bu farklı tutum ve davranışların nasıl yıkıcı ve engelleyici olduklarını somut örneklerle anlatıyor. Güçlü zihinlerin, akıllı insanların yapmadığı bu 13 davranış tarzından, bu 13 düşünce biçiminden uzak durmak hem zihinsel olarak güçlenmeye katkıda bulunacak hem de yaşam kalitesini büyük ölçüde artıracaktır.

..... Amy Morin. Fiziksel sağlığımız için ne yapmamız gerektiğini biliriz; yaşımıza uygun spor veya yürüyüş, egzersiz, düzenli-dengeli beslenme ilk akla gelenler ... Zihinsel Olarak Güçlü İnsanların Yapmadığı 13 Şey- Kitap Özeti... ... . Güçlü zihinlerin, akıllı insanların yapmadığı bu 13 davranış tarzından, bu 13 düşünce biçiminden uzak durmak hem zihinsel olarak güçlenmeye katkıda bulunacak hem de yaşam kalitesini büyük ölçüde... 9 €. Güçlü zihinlerin, akıllı insanların yapmadığı bu 13 davranış tarzından, bu 13 düşünce biçiminden uzak durmak hem zihinsel olarak güçlenmeye katkıda bulun ... Zihinsel Olarak Güçlü İnsanların Sahip Olduğu 13 Özellik ... . Güçlü zihinlerin, akıllı insanların yapmadığı bu 13 davranış tarzından, bu 13 düşünce biçiminden uzak durmak hem zihinsel olarak güçlenmeye katkıda bulunacak hem de yaşam kalitesini büyük... Güçlü zihinlerin, akıllı insanların yapmadığı bu 13 davranış tarzından, bu 13 düşünce biçiminden uzak durmak hem zihinsel olarak güçlenmeye katkıda bulunacak hem de yaşam kalitesini büyük... ...Yapmadığı 13 Şey Güçlü İnsanların 5 Özelliği Zihinsel Olarak Güçlü İnsanlar Neler Yapmaz? | Ve Ezber Yapma Yöntemleri - Hayati İnanç Başarılı insan olmak istiyorsan bunu izlemelisin! Psikoterapist Amy Morin'in kaleme aldığı 'Zihinsel Olarak Güçlü İnsanların Yapmadığı 13 Şey' isimli kitabı, hedeflerine veya amaçlarına giden yolda sürekli aynı zihinsel veya duygusal tuzaklara düşen... Güçlü zihinlerin, akıllı insanların yapmadığı bu 13 davranış tarzından, bu 13 düşünce biçiminden uzak durmak hem zihinsel olarak güçlenmeye katkıda bulunacak hem de yaşam kalitesini büyük... Özellikle de büyük sorunlarla karşılaştığımız zor zamanlarda fiziksel güçten çok zihinsel güce ihtiyacımız olduğu dikkate alınacak olursa ihmal edilen bu gücümüzü nasıl geliştirebiliriz?...