flyfishingwingshootingexpo.com

Derin Karanlık ve Tehlikeli

YAYIN TARİHİ 2018-07-19
DOSYA BOYUTU 11,27
ISBN 6052241462
DİL TÜRK
YAZAR Mary Downing Hahn
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Derin Karanlık ve Tehlikeli PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Mary Downing Hahn. Okumak Derin Karanlık ve Tehlikeli çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa çevirtiyor.” – TeensReadToo.com “Tüyler ürpertici.” – Kirkus Reviews On üç yaşındaki Ally yaz başlangıcında tavan arasında yırtılmış eski bir fotoğraf bulur. Fotoğraftaki iki çocuğu tanır. Biri annesi, diğeri de teyzesi Dulcie’dir ama üçüncü kişi kimdir? Fotoğraf neden yırtılmıştır?Bunu öğrenmek için can atarken karşısına bir fırsat çıkar. Yaz tatilini o fotoğrafın çekildiği kır evinde teyzesi ve küçük kuzeniyle geçirecektir.İşte o ev; mutlu bir yaz tatili yerine ölümün kıyısına götürecektir. Ally ve küçük kuzeni zalim, kindar ve onun yazını mahvetmeye kararlı Sissy ile tanışır. Ayrıca Sissy’nin bir de sırrı vardır. Acaba o eski fotoğrafla bir ilgisi olabilir mi? Yoksa Sissy’nin gerçek arkadaşları çok tanıdıkları birileri midir?Aile sırları asla ölmez!Ve sizi her zaman bulur.

...ir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar ... Derin, Karanlık ve Tehlikeli Mary Downing Hahn Kara Karga Yayınları ... ... Derin Karanlık ve Tehlikeli-Alacakaranlık Kitaplığı PDF İndir. "Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa... Derin, Karanlık ve Tehlikeli. "Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa çevirtiyor." "Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayale ... Derin, Karanlık ve Tehlikeli - BKM Kitap ... ." "Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa çevirtiyor.". - TeensReadToo.com "Tüyler ürpertici."....