flyfishingwingshootingexpo.com

Müzik Atlası

YAYIN TARİHİ 2015-05-25
DOSYA BOYUTU 11,28
ISBN 6051710068
DİL TÜRK
YAZAR Ulrich Michels
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Müzik Atlası PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ulrich Michels. Okumak Müzik Atlası çevrimiçi şimdi çok kolay!

İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Öte yandan müzik tarihini, tarihöncesi çağların kadim anıtsal eserlerinden günümüzün elektronik ve eğlence müziğine varana dek ayrıntılı ve özlü bilgilerle gözler önüne serer.Nota örnekleriyle, haritalarla, kronolojik cetveller ve müziğe dair başka birçok önemli bilgiyle dolup taşmaktadır. Metin sayfalarını destekleyen 250’den fazla renkli sayfa müzikal yapıları daha belirgin ve anlaşılır kılarken öğrenmeyi de daha zevkli hale getirir.Almanya’nın en bilinen müzik kaynaklarından olan Müzik Atlası, Japonya’dan İspanya’ya, Danimarka’dan Tayvan’a dünyanın yirmiye yakın ülkesinde her yaştan müzikseverin ve müzisyenin başucu kitabıdır.

...ziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır ... Müzik Atlası ... . Öte yandan müzik tarihini... Ulrich Michels. İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Öte yandan müzik tarihini... İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Öte yandan müzik tarihini, tarihöncesi çağların kadim anıtsal ... Müzik Atlası , Ulrich Michels - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . Öte yandan müzik tarihini, tarihöncesi çağların kadim anıtsal eserlerinden günümüzün... Türü: Müzik Dili: Türkçe Orijinal adı: Müzik Atlası Kapak: Karton Sayfa sayısı: 420 Kağıt: 135 g mat kuşe Boyut: 33 x 32,5cm ISBN 978-975-23-1109-1. İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Öte yandan müzik tarihini tarihöncesi çağların kadim anıtsal eserlerinden günümüzün... İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Öte yandan müzik tarihini, tarihöncesi çağların kadim anıtsal eserlerinden günümüzün... İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Öte yandan müzik tarihini, tarihöncesi çağların kadim anıtsal eserlerinden günümüzün... Müzik Atlası - Ulrich Michels, Gunter Vogel. İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Müzik Atlası. Atlas dinlemek; dünden bugüne tüm Atlas müzikleri, albümleri, video klipleri için tıkla! Atlas Şarkıları. Tüm müzik videoları kategoriler. Çağlar boyunca müzik tarihinin izini süren Müzik Atlası Orta Çağ ilahilerinden, Klasik dönem şaheserlerine; blues, caz, hip-hop ve popun modern ritimlerinden... İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. öte yandan müzik tarihini, tarihöncesi çağların kadim anıtsal eserlerinden günümüzün... İçinde müziğe dair her şeyi barındıran Müzik Atlası, müziğin kuramsal temellerine dair ayrıntılı bir bakış sunmaktadır. Öte yandan müzik tarihini, tarihöncesi çağların kadim anıtsal eserlerinden günümüzün... 1160 TL. Benzersiz bir koleksiyon kitap, bir başyapıt! Çağlar boyunca müzik tarihinin izini süren Müzik Atlası Orta Çağ...