flyfishingwingshootingexpo.com

Güleç Yüzlü Anılar

YAYIN TARİHİ 2012-01-16
DOSYA BOYUTU 4,45
ISBN 9756186657
DİL TÜRK
YAZAR İlhan Bardakçı
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Güleç Yüzlü Anılar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır İlhan Bardakçı. Okumak Güleç Yüzlü Anılar çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu eseri büyük bir zevkle, dudaklarınızdan tebessüm eksik olmadan, zaman zaman da yanınızdakileri size tuhaf tuhaf baktıracak şekilde kahkahalar atarak okuyacağınızdan eminiz. Ara sıra hüzünlendiğiniz de olacak elbet. Bazen içiniz yanacak. Böyle bir şeyi nasıl yaparlar, bu güzel İstanbul'un o yerine nasıl da kıymışlar diyerek içiniz sızlayacak. Fakat genellikle sizi şaşırtan ve hiç beklemediğiniz olaylarla buluşturan, hiç ummadığınız şöhretlerle tanıştıran satırlar ağır basacak.İlhan Bardakçı, ilk gençlik yıllarından başlayarak görüp yaşadığı İstanbul'u, o İstanbul'un semtlerini ve artık sadece kitaplarda, resimlerde kalmış mesirelerini, bağlarını, bahçelerini, oralarda bulunan ünlü kişileriyle anlatıyor. Öyle bir anlatış ve öyle olaylar ki hep anlatsa da kitap hiç bitmese diyeceksiniz.

... kuponu: Akakce25ideStokta 2 adetSon güncelleme: 25 dakika önce idefix ... Güleç Yüzlü Anılar %17 İndirimli İlhan Bardakçı ... . Güleç Yüzlü Anılar. Güleç Yüzlü Anılar. Marka : Türk Edebiyatı Vakfı Yayınları. Barkod : 9789756186657. Güleç Yüzlü Anılar. İlhan Bardakç TÜRK EDEBİYATI VAKFI. Güleç Yüzlü Anılar %17 indirimli Bu eseri büyük bir zevkle,dudaklarınızdan tebessüm eksikolmadan,zaman zaman da yanınızdakileri size tuhaf tuhafbaktıracak şekil. güleç yüzlü anılar kitabı hakkında bilgileri içeren kitap sat ... Güleç Yüzlü Anılar İlhan Bardakçı ... . güleç yüzlü anılar kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. İlhan Bardakçı kitapları ve türk edebiyatı vakfı 2012 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Güleç Yüzlü Anılar - İlhan Bardakçı. Türk Edebiyatı Vakfı Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 144 Puan. Güleç Yüzlü Anılar/İlhan Bardakçı incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Güleç Yüzlü Anılar/İlhan Bardakçı. Türk Edebiyatı Vakfı Yayınları/İlhan Bardakçı. Okuma listeme ekle. Gazeteci, tarihçi ve yazar İlhan Bardakçı'nın "Güleç Yüzlü Anılar" isimli kitabında, tarihçi İsmail Hami Danışmend'den şair Necip Fazıl Kısakürek'e... 8 €. Bu eseri büyük bir zevkle, dudaklarınızdan tebessüm eksikolmadan, zaman zaman da yanınızdakileri size tuhaf tuhafbaktıracak şekilde kahkarfalar atarak okuyacağınızdan eminiz.Ara sıra... Genel Konular. Güleç Yüzlü Anılar. Güleç Yüzlü Anılar. Yeni. Ücretsiz Kargo. 12.60 TL. Bu eseri büyük bir zevkle, dudaklarınızdan tebessüm eksik olmadan, zaman zaman da yanınızdakileri size tuhaf tuhaf baktıracak şekilde kahkahalar atarak okuyacağınızdan eminiz. Güleç Yüzlü Anılar hakkında testler, değerlendir...