flyfishingwingshootingexpo.com

Veri Stratejisi

YAYIN TARİHİ 2018-07-20
DOSYA BOYUTU 12,33
ISBN 6052314098
DİL TÜRK
YAZAR Bernard Marr
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Veri Stratejisi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Bernard Marr. Okumak Veri Stratejisi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Yeterince veriniz var mı? Evet mi? Harika!Peki nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz? Büyük Veri İş Başında kitabıyla verinin iş dünyasındaki uygulamalarını gözler önüne seren Bernard Marr, bu kez hayati bir konuyu, veriyi en iyi şekilde kullanmak için nasıl stratejiler geliştirilmesi gerektiğini ele alıyor. Temel tezi ise şu: Verinin iş yaşamını devrimci bir şekilde dönüştürdüğü koşullarda, veriyi bir strateji varlığı olarak gören şirketler yaşamını sürdürebilecek.Stratejik veri ihtiyaçlarınızı nasıl tanımlayacağınızı, topladığınız veriyi karar alma süreçlerinde nasıl kullanacağınızı, Nesnelerin İnterneti’nin dünyasında nasıl kazanç sağlayabileceğinizi gerçek yaşamdan alınma vaka incelemeleriyle anlatan Veri Stratejisi, iş değerlerini tazelemek ve rekabet avantajı kazanmak isteyenler için!

...ramların dünyanın işleyişini değiştirebileceğine dayanan bir stratejidir ... Veri Stratejisi | Katalog ... . Şirketlerin ellerindeki veriye dair olanaklarını neredeyse hiçbir şekilde kullanmadıklarını vurguladıkları ve görüşlerini bildirdikleri bu makalede, çoğu şirketin net bir veri stratejisi olmadığını bildiriyorlardı. © Bernard Marr, 2017 This translation of Data Strategy is published by arrangement with Kogan Page. VERİ STRATEJİSİ. Copyright © Kapital Medya Hizmetleri A.Ş. -İstanbul, 20 ... Nasıl Bir Veri Stratejisi Yürütüyorsunuz? - Datateam Bilgi Teknolojileri ... . VERİ STRATEJİSİ. Copyright © Kapital Medya Hizmetleri A.Ş. -İstanbul, 2017. Veri Stratejisi. Yazar ve Yayınevi Bilgileri. Temel tezi ise şu: Verinin iş yaşamını devrimci bir şekilde dönüştürdüğü koşullarda, veriyi bir strateji varlığı olarak gören şirketler yaşamın...