flyfishingwingshootingexpo.com

Huzura ve Barışa Doğru

YAYIN TARİHİ 2012-01-16
DOSYA BOYUTU 9,40
ISBN 6050201055
DİL TÜRK
YAZAR Jiddu Krishnamurti
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Huzura ve Barışa Doğru PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Jiddu Krishnamurti. Okumak Huzura ve Barışa Doğru çevrimiçi şimdi çok kolay!

Düşünce çatışmanın kökenidir. Düşünce, insanları uluslara, dinlere bölerek dünyadaki düzensizliği yaratmıştır.Düşünce dünyayı bölmüş ve kendisini, kendi ruhunun içine saklamıştır. En muhteşem katedralleri, en muhteşem tapınakları, camileri, büyük mimari yapıları aynı zamanda da büyük yıkım araçlarını, atom bombasını yaratmıştır. Katedrallerdeki, tapınaklardaki, camilerdeki, sözüm ona ibadet yerlerindeki her şey düşüncenin ürünüdür. Tüm bunları düşünce icat etmiştir. Düşünce olmadan var olamazdınız. Görüntüleri yaratmış olan düşünce, o görüntülere tapar hale gelir.

...lam Puan : 142.5 Puan. Yorumlar (0). Resimler ... Huzura ve Barışa Doğru - J. Krishnamurti | Kitapaktif.com ... . Huzura ve Barışa Doğru - J. Krishnamurti. Huzura ve Barışa Doğru. Düşünce çatışmanın kökenidir. Düşünce, insanları uluslara, dinlere bölerek dünyadaki düzensizliği yaratmıştır.Düşünce dünyayı bölmüş ve kendisini, kendi ruhunun içine... Huzura ve Barışa Doğru. Say Yayınları. 8.00. Düşünce çatışmanın kökenidir. Bir yaşamzihinsel kurtuluşkendimize dair- ... Huzura ve Barışa Doğru | bkmkitap.com ... . Bir yaşamzihinsel kurtuluşkendimize dair- yeni kitaphuzura ve Barışa Doğru- yeni kitap. Huzura ve Barışa Doğru. Düşünce çatışmanın kökenidir. dil:Türkçe Tarafından gönderildi Huzura ve Barışa Doğru:1 Ocak 2012 11.55 TL. Düşünce çatışmanın kökenidir. Düşünce, insanları uluslara, dinlere bölerek dünyadaki düzensizliği yaratmıştır.Düşünce dünyayı bölmüş ve kendisini, kendi ruhunun içine saklamıştır. Kargo dahil en ucuz10,49 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Huzura ve Barışa Doğru. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme... Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Huzura ve Barışa Doğru. "Huzura ve Barışa Doğru" adlı bu kitapta Krishnamurti şöyle diyor: "Düşünce çatışmanın kökenidir. Düşünce, insanları uluslara, dinlere bölerek dünyadaki düzensizliği yaratmıştır. Huzura ve Barışa Doğru. Yeni. Ücretsiz Kargo. 12 TL. Düşünce çatışmanın kökenidir. Düşünce, insanları uluslara, dinlere bölerek dünyadaki düzensizliği yaratmıştır.Düşünce dünyayı bölmüş ve kendisini, kendi ruhunun içine saklamıştır. Huzura Ve Barışa Doğru, edebiyat - roman kategorisinde 17,82 TL fiyat ve PTT Kargo güvencesiyle. Huzura ve Barışa Doğru. Ürün Puanı: Yükleniyor... 11.25 TL. Düşünce çatışmanın kökenidir. Düşünce, insanları uluslara, dinlere bölerek dünyadaki düzensizliği yaratmıştır.Düşünce dünyayı bölmüş ve kendisini, kendi ruhunun içine saklamıştır. OMEGA YAYINLARI tarafından yayınlanan Huzura ve Barışa Doğru kitabını okumak ister misiniz? Kişisel Gelişim kategorisinde kendisine yer bulan Huzura ve Barışa Doğru kitabı okumak için harika! Huzura ve Barışa Doğru. Yeni. Ücretsiz Kargo. Kitap : Huzura ve Barışa Doğru, Yazar : J. Krishnamurti, Yayınevi :...