flyfishingwingshootingexpo.com

Öykümüzün İzinde

YAYIN TARİHİ 2015-05-11
DOSYA BOYUTU 4,9
ISBN 6053260554
DİL TÜRK
YAZAR Ertan Örgen
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Öykümüzün İzinde PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ertan Örgen. Okumak Öykümüzün İzinde çevrimiçi şimdi çok kolay!

Romanlar büyük hikayenin peşine düşme iddiasıyla mercek altına alınırken, öykü genellikle göz ardı edilmiştir. Büyük hikayenin köşe başlarındaki ayrıntıları yakalayan öykünün modernleşmenin haritası çıkarılırken de akıbeti böyle olmuştur. Oysa öykü, içtenliği, sadeliği ve yazarın dünyasını daha net ele verişiyle üzerinde dikkatle durmayı gerektiren bir yazın türüdür. Öykümüzün İzinde, bu çabayla yazılmış metinlerden oluşuyor. Ertan Örgen’in öyküleri anlama çabası bir açıdan zamanımızı ve insanımızı da anlama çabasına tekabül ediyor.

...mızı ve insanımızı da anlama çabasına tekabül ediyor ... Öykümüzün İzinde, Ertan Örgen » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Öykümüzün İzinde bu çabayla yazılmış metinlerden oluşuyor. Ertan Örgen'in öyküleri anlama çabası bir açıdan zamanımızı ve insanımızı da anlama çabasına tekabül ediyor. 17.85 TL. Öykümüzün İzinde, bu çabayla yazılmış metinlerden oluşuyor. Ertan Örgen'in öyküleri anlama çabası bir açıdan zamanımızı ve insanımızı da anlama çabasına tekabül ediyor. Oysa öykü, içtenliği, sadeliği ve yazarın dünyasın ... Öykümüzün İzinde Ertan Örgen ... . Oysa öykü, içtenliği, sadeliği ve yazarın dünyasını daha net ele verişiyle üzerinde dikkatle durmayı gerektiren bir yazın türüdür. Öykümüzün İzinde, bu çabayla yazılmış metinlerden oluşuyor. İZ YAYINCILIK tarafından yayınlanan Öykümüzün İzinde kitabını okumak ister misiniz? Sizlere Öykümüzün İzinde pdf indirme linki ve detaylarını vermeye çalıştık. Oysa öykü, içtenliği, sadeliği ve yazarın dünyasını daha net ele verişiyle üzerinde dikkatle durmayı gerektiren bir yazın türüdür. Öykümüzün İzinde, bu çabayla yazılmış metinlerden oluşuyor....