flyfishingwingshootingexpo.com

Dillerin ŞifresiDillerin Kökeni ve Türeyişi (1. Cilt)

YAYIN TARİHİ 2015-05-11
DOSYA BOYUTU 5,13
ISBN 9754513332
DİL TÜRK
YAZAR Yusuf Gedikli
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Dillerin ŞifresiDillerin Kökeni ve Türeyişi (1. Cilt) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Yusuf Gedikli. Okumak Dillerin ŞifresiDillerin Kökeni ve Türeyişi (1. Cilt) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Dr. Yusuf Gedikli tarafından hazırlanan bu eserde; dillerin hangi yolla, nasıl türediği, hangi aşamalardan geçtiği, sorunları çözülmüş, dillerle ilgili bir çok mesele halledilmiştir. Başka bir deyişle “Dillerin Şifresi” deşifre edilmiştir. Üç cilt olarak tasarlanan bu eserin birinci cildi; başta ocak yasası olmak üzere, kuramsal konuları, dillerin doğuş ve türeyişini anlatır. Genel bir dil bilimi kitabıdır.İkinci cilt, Türkçe’deki söz ocaklarına, üçüncü cilt başta Hint - Avrupa veHami – Sami olmak üzere öbür dünya dillerine ayrılmıştır.Yazar bu yapıtıyla gök kubbenin altında şu ana değin söylenmemiş birkaç sözü söylediğine inanmaktadır.

...ramsal konuları, dillerin doğuş ve türeyişini anlatır ... Dillerin Şifresi Dillerin Kökeni ve Türeyişi (1. Cilt) ... . Ürün Adı: Dillerin Şifresi Dillerin Kökeni ve Türeyişi 1. Cilt. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. ISBN NO. : Özellik. : Birinci Baskı. Türk Dili Sözlü ve Yazılı Anlatım El Kitabı Diğer » Dilbilim » Dillerin Şifresi Dillerin Kökeni ve Türeyişi 1. Cilt. 23.15 +KDV. Bu Kategorinin En Çok Satanları. Kitap. Hobi, Sanat Kitapları. Dillerin Şifresi Dillerin ... Dillerin Şifresi (1) - Arslan TEKİN ... . Kitap. Hobi, Sanat Kitapları. Dillerin Şifresi Dillerin Kökeni ve Türeyişi 1. Cilt. kitaphanen.com´da uygun fiyata Boğaziçi Yayınları markalı Dillerin Şifresi Dillerin Kökeni ve Türeyişi 1. Cilt 9789754513332 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Mesela bu yazımızda yazar Yusuf Gedikli kitapları arasında yer alan Dillerin Şifresi Dillerin Kökeni ve Türeyişi (1. Cilt) yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Yusuf Gedikli. Dr. Yusuf Gedikli tarafından hazırlanan bu eserde; dillerin hangi yolla, nasıl türediği, hangi aşamalardan geçtiği, sorunları çözülmüş, dillerle ilgili bir çok mesele halledilmiştir. ...dillerle ilgi...