flyfishingwingshootingexpo.com

İletişimci LiderlikYöneticilerin İletişimci Biçimleri Üzerine Bir Araştırma

YAYIN TARİHİ 2011-08-27
DOSYA BOYUTU 5,71
ISBN 6054336517
DİL TÜRK
YAZAR Erhan Eroğlu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin İletişimci LiderlikYöneticilerin İletişimci Biçimleri Üzerine Bir Araştırma PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Erhan Eroğlu. Okumak İletişimci LiderlikYöneticilerin İletişimci Biçimleri Üzerine Bir Araştırma çevrimiçi şimdi çok kolay!

Ünsal Oskay’ın da belirttiği gibi, iletişim, insanın varlık sürdürme biçiminin bir ürünüdür. Ayrıca varlık sürdürme biçiminde meydana gelen her türlü gelişmeden ve değişikliklerden kolayca etkilenen bir olgudur. Yani iletişim insana özgü bir olgudur. Sosyal bir varlık olması sebebiyle, insan, iletişim kurarak diğer insanlarla bir uyum ve işbirliği içinde yaşayabilir. İnsan için söylenenlerin bir benzerini kurumlar için de söylemek mümkündür. İletişim kurumların da varlık sürdürme biçiminin bir ürünüdür ve varlık sürdürme biçimlerinde meydana gelen her türlü değişimden etkilenen bir olgudur. Kurumların iletişim kurma noktasında da o kurumlardaki yöneticilerin iletişimci biçimleri çok büyük bir önem kazanmaktadır. Yöneticilerin iletişimci biçimlerinin kurum çalışanlarının motivasyonu ve üretkenliği üzerinde etkisi tartışılmaz düzeydedir. Buradan hareketle bu kitapta da yöneticilerin iletişimci biçimlerinin yanı sıra iletişim doyumu, tükenmişlik sendromu kavramları da birbirleri ile ilişkilendirilerek tartışılmıştır.

...rk Yayınları. İletişimci Liderlik. %12 ... İletişimci Liderlik : Yönetcilerin İletişimci Biçimleri Üzerine Bir... ... . 35,00 TL. Kurumların iletişim kurma noktasında da o kurumlardaki yöneticilerin iletişimci biçimleri çok büyük bir önem kazanmaktadır. İşletme Yönetiminde Örgütsel Davranış, İstanbul: Avcıoğlu Basım Yayım. Eroğlu, E. (2011). İletişimci Liderlik: Yöneticilerin İletişimci Biçimleri Üzerine Bir Araştırma, Konya: Literatürk Yayınları. ...İletişim becerileri ve liderliklerin ... İletişimci Liderlik Yöneticilerin İletişimci Biçimleri Üzerine Bir Ara ... . ...İletişim becerileri ve liderliklerinin ölçümlenmesine yönelik bir araştırma. Lider. yöneticilerin aynı zamanda başarılı birer iletişimci de olması gerekmektedir....