flyfishingwingshootingexpo.com

Avamilü'l-Cürcani - Avamilü'l Birgivi (Arapça-Türkçe)

YAYIN TARİHİ 2015-01-01
DOSYA BOYUTU 7,14
ISBN 6056408410
DİL TÜRK
YAZAR İmam Birgivi
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Avamilü'l-Cürcani - Avamilü'l Birgivi (Arapça-Türkçe) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır İmam Birgivi. Okumak Avamilü'l-Cürcani - Avamilü'l Birgivi (Arapça-Türkçe) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Türkçeye aktardığımız Avamil adlı bu eser, yıllardan beri Arapçaya yeni başlayanlar için ders kitabı olarak kabul edilmiş ve hala günümüzde medreselerde okutulmaktadır.İmam Abdulkadir Cürcani'nin ve İmam Birgivi'nin telif ettiği bu eserler, nahiv ilminin hemen hemen tüm konularını öz olarak içermektedir.

...ADİS DERGİ ÇOK SATANLAR TÜRKÇE Şerhu avamil-i birgivi ... Avamilül Cürcani, İmam Birgivi, İmam Abdulkahir Cürcani, Arapça... ... . 13,56 ₺. Avamil-i Curcani Avamil-i Birgivi ve tercümeleri. / Abdülkahir el-Cürcani 1. Arap dili Türkçe Arapça / أبو بكر عبد القاهر بن عبد الرحمن الجرجاني. 8 TL. İKİ AVÂMİL: Avamil'i birgivî veavamil'i cürcânî de; 1- Bütün yazılar yeni dizgi olarak yeniden yazıldı. 2- Sayfalarda eski nüshaya sadık kalınarak düzenlemeler yapıldı. Arapça ive hazirlik(avamil cürcani 6). 780 35%. AVAMİL ... Avamil Kitabı ve Tercümesi İndir Fasih-Klasik Arapca ... . Arapça ive hazirlik(avamil cürcani 6). 780 35%. AVAMİL-İ BİRGİVİ (عوامل بركوي)_DERS_01_(تعريف العوامل)Seyda Molla Recai KARAKOÇ. - Mehmet Ali Arslan. Avamil'ül Cürcani - Avamil'ül Birgivi (Ciltli) İmam Birgivi. Aktardığımız Arapça Ali olarak - Abdülkahir eser, zenginleştirdik. eylesin Avamilül... Türkçeye aktardığımız Avamil adlı bu iki eser, yıllardan beri Arapça'ya yeni başlayanlar için ders kitabı olarak kabul edilmiş ve hala günümüzde medreselerde okutulmaktadır. ...Birgivi-nin yazdığı Avamil (Bak.İslam Ansiklopedisi.4/106-107)ve İzhar (Avamil'in nahiv kitabıdır.Bu kitabın Arapça-farsça ve Türkçe olarak yapılmış 150 kadar şerhi ve......