flyfishingwingshootingexpo.com

PusulaÜniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları

YAYIN TARİHİ 2012-01-16
DOSYA BOYUTU 6,88
ISBN 6055882938
DİL TÜRK
YAZAR Akın Yıldırım
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin PusulaÜniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Akın Yıldırım. Okumak PusulaÜniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları çevrimiçi şimdi çok kolay!

Üniversite sınavına hazırlanmak, oldukça zorlu ve uzun bir süreçtir. Bu süreçte öğrenciler ‘konuları bitirme’ telaşıyla birlikte sınavı kazanamama ve çevresine karşı mahcup olma endişesi taşırken; anne-babalar ve aileler de çocuklarının istedikleri bir üniversiteye ve bölüme girme telaşını yaşıyor.Büyük bir baskı altında üniversiteye hazırlanan öğrenciler ve aileler sınavla ilgili danışabilecekleri ve ‘taktik’ alabilecekleri bir kişiye ya da kuruma şiddetle ihtiyaç duyuyor.Aynı zamanda öğrenciler aşağıda örnekleri verilen sorulara cevap arıyorlar:-Üniversite sınavına hazırlanırken hedefimi nasıl belirlemeli ve nasıl bir strateji izlemeliyim?-Sınava doğru kulvarda mı hazırlanıyorum?-Sınav sistemini tam biliyor muyum?-Hangi derse nasıl çalışmalıyım?-Verimli ders çalışmanın yöntemleri nelerdir?-Test çözme tekniklerini biliyor muyum?-Netlerimi nasıl arttırabilirim?-Sınav endişesiyle nasıl baş edebilirim?-Tercih listemi hazırlarken nelere dikkat etmeliyim?-Sınavda nelere dikkat etmem gerekir?Elinizdeki kitabın ilk amacı; öğrencilerin aklından çıkmayan bu tarz sorulara cevap vermek ve sınava hazırlık sürecinde kendilerine ‘rehberlik’ yapmaktır. Diğer amaç ise; bu kritik süreçte ebeveynlerin nelere dikkat etmesi gerektiği ve çocuklarına nasıl yardım edebilecekleri konusunda tavsiyelerle katkıda bulunmaktır.

... kazanmanın püf noktaları. Bağlantıyı al ... Pusula - Üniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları... | azimdagitim.com ... . Facebook. Üniversiteyi kazanmanın püf noktaları. Zayıflamanın 5 altın kuralı. Sigarayı bırakmanın yolları. Pusula - Üniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları. Bu süreçte öğrenciler konuları bitirme telaşıyla birlikte sınavı kazanamama ve çevresine karşı mahcup olma endişesi taşırken; anne-babalar ve... Pusula. Üniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları. Akın Yıldırım. Bu süreçte öğrenciler ... Pusula Üniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları ... . Akın Yıldırım. Bu süreçte öğrenciler 'konuları bitirme' telaşıyla birlikte sınavı kazanamama ve çevresine karşı mahçup olma endişesi taşırken......