flyfishingwingshootingexpo.com

Kırım SavaşıEfsanenin Arkasındaki Hakikat

YAYIN TARİHİ 2015-01-23
DOSYA BOYUTU 10,73
ISBN 6051069746
DİL TÜRK
YAZAR Clive Ponting
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kırım SavaşıEfsanenin Arkasındaki Hakikat PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Clive Ponting. Okumak Kırım SavaşıEfsanenin Arkasındaki Hakikat çevrimiçi şimdi çok kolay!

1853-1856 arasında gerçekleşen Kırım Savaşının tarihte pek çok yankısı oldu: Hafif süvari alayının saldırısı, Sivastopol kuşatması, Selimiye kışlasında lambasıyla dolaşan Florence Nightingale. O dönemde yaşayanlar için bu, “Rusya’ya karşı verilen büyük savaş”tı. Kaderin garip bir cilvesiyle bu savaşta İngiltere’nin müttefikleri geleneksel düşmanı Fransa ve müslüman Osmanlı İmparatorluğuydu. Kırım Savaşı top, tüfek, buharlı savaş gemileri, telgraf ve demiryolunun kullanıldığı “modern” savaşların ilkiydi. Ama İngiliz askerleri bu savaşta yine eski renkli üniformalarını giymiş ve Avrupa’daki son süvari saldırısında rol almıştı. Efsaneleri gerçeklerden ayıran bu büyüleyici kitapta sıradan askerlerin gerçek hikâyesini, 1854-55’in o korkunç kışından sağ çıkanların tanıklıklarıyla okuyacaksınız.

...taya koyuyor. Kırım Savaşı %10 indirimli 1853-1856 arasında gerçekleşen Kırım Savaşının tarihte pek çok yankısı oldu: Hafif süvari alayının saldırısı,Sivastopol kuşatması,Sel ... Kırım Savaşı Efsanenin Arkasındaki Hakikat ... . Efsanenin Arkasındaki Hakikat. 22.66 TL. Kaderin garip bir cilvesiyle bu savaşta İngiltere'nin müttefikleri geleneksel düşmanı Fransa ve müslüman Osmanlı İmparatorluğuydu. Kırım Savaşı top, tüfek, buharlı savaş gemileri, telgraf ve... Kırım Savaşı top, tüfek, buharlı savaş gemileri, telgraf ve demiryolunun kullanıldığı modern savaşların ilkiydi. Efsaneleri gerçeklerden ayıran bu büyüleyici kitapta sıradan a ... Kırım Savaşı - Efsanenin Arkasındaki Hakikat-Clive Ponting Fiyatı ... ... Kırım Savaşı top, tüfek, buharlı savaş gemileri, telgraf ve demiryolunun kullanıldığı modern savaşların ilkiydi. Efsaneleri gerçeklerden ayıran bu büyüleyici kitapta sıradan askerlerin gerçek hikâyesini... 6.08 €. 1853-1856 arasında gerçekleşen Kırım Savaşının tarihte pek çok yankısı oldu: Hafif süvari alayının saldırısı, Sivastopol kuşatması, Selimiye kışlasında lambasıyla dolaşan Florence Nightingale. 31.54 TL. Kaderin garip bir cilvesiyle bu savaşta İngiltere'nin müttefikleri geleneksel düşmanı Fransa ve müslüman Osmanlı İmparatorluğuydu. Kırım Savaşı top, tüfek, buharlı savaş gemileri, telgraf ve... 30.02 TL. Kaderin garip bir cilvesiyle bu savaşta İngiltere'nin müttefikleri geleneksel düşmanı Fransa ve müslüman Osmanlı İmparatorluğuydu. Kırım Savaşı top, tüfek, buharlı savaş gemileri, telgraf ve... Kırım Savaşı: Efsanenin Arkasındaki Hakikat (The Crimean War: The Truth Behind The Myth) (Turkish) Paperback - 23 Jan 2015. by Clive Ponting (Author), Hakan Abacı (Translator)....