flyfishingwingshootingexpo.com

Duygu Simyacısı

YAYIN TARİHİ 2019-03-22
DOSYA BOYUTU 8,69
ISBN 9751039675
DİL TÜRK
YAZAR Seda Diker
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Duygu Simyacısı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Seda Diker. Okumak Duygu Simyacısı çevrimiçi şimdi çok kolay!

Çekim Yasası ile değil, sadece Yaradan’a teslimiyet yolculuğu ile hayatında mucizeler yaratma fikrine ne dersin? Peki ya çok zahmetli olduğunu düşündüğün kişisel duygu temizliğini ve dolayısıyla ilişkilerini doğru yönetebilmeyi tek başına, hiç kimseden yardım almaksızın başarmak ister misin? Aşk/İlişkiler, Sağlık, Para/Bolluk, Sosyal Başarı alanlarında hepimizin kısırdöngüleri var. Hele ilişkilerde değiştiremediğin, düzeltemediğin insanlar var. İçinden çıkamadığın ama sana zarar veren durumlar var. Kaderine küsme!Bu kitap bir ÖZGÜRLÜK kitabıdır. Bu kitapta kaderinin şifresini kıracak yöntemler bulacaksın. İlişkilerinde gönlünün arzu ettiğini yakalayacaksın.Ve gerçek özgürlüğe doğru yelken açacaksın.Artık gerçek bir DUYGU SİMYACISI olmaya hazır mısın?

...sı olmaya hazır mısın? Duygu Simyacısı en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te ... Duygu Simyacısı Pdf Kitap İndir - Pdf Kitap İndir Download ... . Hemen Duygu Simyacısı satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Seda Diker'nin hazırlayıp İnkılap Kitabevi tarafından sunulan Duygu Simyacısı kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. Artık gerçek bir DUYGU SİMYACISI olmaya hazır mısın? DUYGU SİMYACISI - Seda Diker / BİREYSEL GELİŞİM. ve deneyen.com/tr/Duygu+Simyacısı.html adreslerinde kitap hakkında çok miktarda okur yorumuna g ... Duygu Simyacısı | bkmkitap.com ... . ve deneyen.com/tr/Duygu+Simyacısı.html adreslerinde kitap hakkında çok miktarda okur yorumuna göz atabilirsiniz....