flyfishingwingshootingexpo.com

Bir Annenin DoğuşuAnnelik Deneyimi Sizi Sonsuza Dek Nasıl Değiştirir

YAYIN TARİHİ 2016-01-25
DOSYA BOYUTU 6,31
ISBN 6053993124
DİL TÜRK
YAZAR Daniel N. Stern
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bir Annenin DoğuşuAnnelik Deneyimi Sizi Sonsuza Dek Nasıl Değiştirir PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Daniel N. Stern. Okumak Bir Annenin DoğuşuAnnelik Deneyimi Sizi Sonsuza Dek Nasıl Değiştirir çevrimiçi şimdi çok kolay!

Annelik, kişinin tüm hayatını ve iç dünyasını değiştiren yeni tecrübeler kazandırır. Bu, tercihleri ve öncelikleri değiştiren bir süreçtir. Bu değişim sürecinden geçerken anneler, bebeklerini hayatta tutma kaygısı gibi daha önce tecrübe etmedikleri türden korkularla karşı karşıya kalırlar. Psikiyatrist Daniel N. Stern, pediyatrist, çocuk psikoloğu Nadia Bruschweiler-Stern ve gazeteci Alison Freeland ile yazdığı bu kitapta, anneliğin psikolojisini ortaya koyuyor.Bir Annenin Doğuşu annenin doğumdan önceki ve sonraki aylarda psikolojik olarak doğuşunu, yüzlerce anneyle yapılan röportajlardan ve sahip olduğu klinik tecrübeyle inceliyor. Annelerin yorumları ve vaka incelemelerinden oluşan bu kitap yeni anneler için eşsiz bir kaynak niteliğinde.Buna ek olarak yazarlar, annenin işe dönüşü, babalık kavramı, evlat edinme ve erken doğum gibi konulara da değiniyor. Hamilelik boyunca ve sonrasındaki tecrübelerine dayanarak, anne adayları ve anneler değişen vücutlarından, emzirmenin ya da biberonun faydalarından, yorgunluktan ve işe dönüp dönmeme ikileminden bahsediyor.Bir Annenin Doğuşu’nda bu güçlü ve yeni hisler, olabilecek en iyi şekilde okura aktarılıyor.

...ıl... Sitemizde çok çeşitli kitaplar bulabilirsiniz ... Bir Annenin Doğuşu - Annelik Deneyimi Sizi Sonsuza Dek Nasıl... ... . Bir Annenin Doğuşu - Annelik Deneyimi Sizi Sonsuza İçlerinde nerede, ne zaman, nasıl yazdığımı bugün gibi hatırladıklarım vardı, avucumun içine mıh gibi... 0542 212 72 37. Menu. Bir Annenin Doğuşu Annelik Deneyimi Sizi ortaya koyuyor.Bir Annenin Dogusu annenin dogumdan önceki ve Sonsuza Dek Nasıl Değiştirir Ürün Kodu: 9786053993124... Hepsini mümkün mertebe temalara ayırarak bir sen ... Bir Annenin Doğuşu Annelik Deneyimi Sizi Sonsuza Dek Nasıl... ... ... Hepsini mümkün mertebe temalara ayırarak bir senaryo dâhilince sıralamaya çalıştım.İçlerinde nerede, ne zaman, nasıl yazdığımı bugün gibi hatırladıklarım vardı, avucumun içine mıh gibi çakılmış olanlar. Bu sayfada sizin için tüm bilgileri topladık Bir Annenin Doğuşu - Annelik Deneyimi Sizi Sonsuza Kütüphanesi, editörlerimiz tarafından toplanan içeriği beğendiğinizi umuyor Bir Annenin Doğuşu... Nota Kitapları Şarkılar-Türküler Tarih Türler Hakkında Orijinal Dil Farsça İngilizce Sözlük-İmla Kılavuzu Outlet Ürünler Psikoloji Annelik-Babalık-Aile Bilim Biyografi Çocuk Psikolojisi Diğer Eğitim Genel... Bir Annenin Doğuşu annenin doğumdan önceki ve sonraki aylarda psikolojik olarak doğuşunu, yüzlerce anneyle yapılan röportajlardan ve sahip olduğu klinik tecrübeyle inceliyor. İlgili Ürünler. Çevrimdışı İlişkiler Psikoloji » İnceleme » Bir Annenin Doğuşu Annelik Deneyimi Sizi Davranışlarımız ve Biz Psikoloji » İnceleme » Bir Annenin Doğuşu Annelik Deneyimi Sizi Sonsuza... Annelik, kişinin tüm hayatını ve iç dünyasını değiştiren yeni tecrübeler kazandırır. Bir Annenin Doğuşu'nda bu güçlü ve yeni hisler, olabilecek en iyi şekilde okura aktarılıyor. Hepsini mümkün mertebe temalara ayırarak bir senaryo dâhilince sıralamaya çalıştım. İçlerinde nerede, ne zaman, nasıl yazdığımı bugün gibi hatırladıklarım vardı, avucumun içine mıh gibi çakılmı...