flyfishingwingshootingexpo.com

Tek Meyve Portakal Değildir

YAYIN TARİHİ 2000-06-06
DOSYA BOYUTU 11,84
ISBN 975470810X
DİL TÜRK
YAZAR Jeanette Winterson
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Tek Meyve Portakal Değildir PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Jeanette Winterson. Okumak Tek Meyve Portakal Değildir çevrimiçi şimdi çok kolay!

Sessiz, yumuşak huylu bir baba, kiliseye ve dini değerlere sıkı sıkıya bağlı, bağnaz ve militan bir dindarlık anlayışını yaşam biçimi yapmış bir anne ve 'Dünyanın Geri Kalanı'na karşı bir halat çekme müsabakasında ona katılmak üzere' aileye dahil olan bir kız çocuğu. Başlangıçta annesinin cemaatinin sadık bir üyesi olan, kilise korosu için şarkılar yazan çocuk, sonradan aykırı eğilimleri nedeniyle gözden düşer ve kendi değerlerini yaratmaya koyulur. Vişnenin Cinsiyeti ve Tutku'yla okurlarımızın yakından tanıdığı Jeanette Winterson, otobiyografik özellikler taşıyan bu ilk kitabıyla Whitbread Ödülü'nü aldı. Tek Meyve Portakal Değildir, usta kalemi, keskin mizah duygusuyla sadık bir okuyucu kitlesi kazanan Winterson'un en önemli romanlarından biri olarak kabul ediliyor.

... Meyve Portakal Değildir'de dönüp geçmişine bakarken okuru da "kendini icat etmeye" çağırıyor ... Jeanette Winterson Tek Meyve Portakal Değildir Pdf İndir | E-Kitaplar ... . Evlatlık alınıp misyoner olarak yetiştirilen bir kız çocuğu, aykırı eğilimleri yüzünden beklentileri suya düşürecektir. Jeanette on altı yaşına geldiğinde, sevdiği kız uğruna Kilise'yi... Jeanette Winterson. Evlatlık alınıp misyoner olarak yetiştirilen bir kız çocuğu, aykırı eğilimleri yüzünden beklentileri suya düşürecektir. Jeanette on altı yaşına geldiğinde, sevdiği kız uğruna Kilise'yi... Jeanette Winterson. Sessi ... Jeanette Winterson - Tek Meyve Portakal Değildir - Booktan Dünya ... . Jeanette on altı yaşına geldiğinde, sevdiği kız uğruna Kilise'yi... Jeanette Winterson. Sessiz, yumuşak huylu bir baba, kiliseye ve dini değerlere sıkı sıkıya bağlı, bağnaz ve militan bir dindarlık a...