flyfishingwingshootingexpo.com

Çocuklar için Kırk Hadis 1

YAYIN TARİHİ 2017-04-10
DOSYA BOYUTU 9,99
ISBN 6059427906
DİL TÜRK
YAZAR Ayşe Şener
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Çocuklar için Kırk Hadis 1 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ayşe Şener. Okumak Çocuklar için Kırk Hadis 1 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Değerlerin alt üst olduğu bir toplumda büyüyen çocuklarımızın, belleklerine, -"çağlar geçse de yıpranmayan üstün ilkeleri nasıl yerleştirebilirim?" kaygısının ürünü olan bu kitap, dünya kurulduğundan bu yana, seçilmiş elçilerin söyleye geldiği ilkelerin yeni bir sunumudur. Bu sunumda son Peygamber Hz. Muhammed (s.a.v.)'in söyleyiş kalıpları esas alınmış, ancak günümüz çocuğunun anlamakta zorlanmayacağı bir dile çevrilmiş, dahası şu an yaşıyor oldukları güncel hayattan örneklerle açıklanmıştır.Bu çalışma, bu güzellikleri çocuklarına nasıl aktaracağı konusunu önemseyen anne-baba ve öğretmenler dikkate alınarak hazırlanmıştır.Kitap özellikle okul dönemi denilen (7-11) yaş dönemine göre yazılmıştır.Ancak algılama ve anlama seviyesi her çocukta aynı yaşa karşılık gelmeyebilir. Kitaptan yararlanan her çocuk, sıkılmaksızın Hz. Peygamber (s.a.v.)'in sözlerini öğrenerek bu eşsiz değerler bilgisine sahip olacaktır. 

...ap... Ayşe Şener Yurtseven. Bu çalışmada ilköğretim seviyesini esas almaya gayet ettim ... Çocuklar İçin Kırk Hadis 1 En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Söz konusu anlatımlar gerçek hayatta çocuklar üzerinde denenmil ve anlamakta zorlanmadıkları bizzat tespit... 5.90 TL. 1. KİTAPDeğerlerin alt üst olduğu bir toplumda büyüyen çocuklarımızın, belleklerine, -"çağlar geçse de yıpranmayan üstün ilkeleri nasıl yerleşti. Ayşe Şener'nin hazırlayıp Kayalıpark Çocuk tarafından sunulan Çocuklar İçin Kırk Hadis 1 kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. 14,40 TL. %35İNDİRİM. Değerlerin alt üst olduğu bir toplumda büyüyen çocuklarımı ... Çocuklar İçin Kırk Hadis 1 ... . 14,40 TL. %35İNDİRİM. Değerlerin alt üst olduğu bir toplumda büyüyen çocuklarımızın belleklerine -"çağlar geçse de yıpranmayan üstün ilkeleri nasıl yerleştirebilirim?" kaygısının ürünü olan bu kitap dünya... Çocuklar İçin 40 Hadis Kim benim hadislerimden kırk tanesini öğrenip başkasına da öğretirse Allah; onu, kıyamet gününde âlimlerle diriltsin. Çocuklar için Kırk Hadis 1. Ayşe Şener. HAVALE :7,79 TL %1 EFT İndirimi. Çocuklar İçin Peygamberimizden Dualar Abdussemi Muhammed Polen Yayınları. %20 indirimli Yeni. Kırk Kandil Yayınları Bahçemde Saklı Zaman - Hüseyin Serin. 9786059427906. 794714. Çocuklar İçin Kırk Hadis 1. Kayalıpark Yayınları. %33. Hikay...