flyfishingwingshootingexpo.com

Kendine İyi Bak

YAYIN TARİHİ 2005-11-23
DOSYA BOYUTU 8,54
ISBN 9758285386
DİL TÜRK
YAZAR Dr. Kemal Sayar
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kendine İyi Bak PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Dr. Kemal Sayar. Okumak Kendine İyi Bak çevrimiçi şimdi çok kolay!

Şöyle bir bakın etrafınıza: İnsan ilişkilerinde bir kirlenme, ruh dünyamıza sinmiş bir çirkinleşme yok mu? Hayatın pek çok alanında, güzelliğin izini sürmek dururken, çirkinliğe mağlup olmuyor muyuz? Dikkatlerimizi güzel olanı seçip ayıklamak yerine çirkin olanı teşhire yöneltmiyor muyuz? Çirkinliği konuşmaya ve yaşamaya ayırdığımız saatler arasında, güzellikle dolu anların bir hükmü, sahiçiliği ve heyecanı kaldı mı?İnanmak güzelliği görmeyi, güzellikle hemhal olmayı mümkün kılmıyorsa, ortada önemli bir sorun var demektir. İnandığını söyleyen insanlar hala Tanrı'nın sözlerini işitme kıtlığı çekiyorlarsa, bu sorunu iyi teşhis etmek gerekir.Aslolan güzelliktir ve kainatı temaşa eden kişi şerrin hayra, çirkinliğin de güzelliğe inkılab edebileceğini fark eder. Ki, insana verilen görev, bozulmuş olanı onarmak, yıkılmış olanı yerine koymaktır.Ve işte bunun için, insanın kendine iyi bak'ması geriyor..

...kendine iyi bak Artık yokum gözbebeğim tüm aşklardan ırak Aynı istediğimiz gibi tüm gözlerden uzak Gitmekteyim sevgilim ben kendine iyi bak ... Taladro - Kendine İyi Bak [ Lyrics - Şarkı Sözleri ] - 2017 Şarkı Sözleri ... . Dm Am ] nakarat 2 tekrar. Kendine iyi bak beni düşünme ]. Etiketler: Ahmet Kaya Akor, Ahmet Kaya Kendine İyi Bak Beni Düşünme Akorları. Ahmet Kaya şarkılar listesinde ilk sıralarda bulunan 1990 yapımı "Kendine İyi Bak" şarkısı birçok müzik sevdalısının değişmeyen şarkılarından bir tanesi olmuştur. Kendine iyi bak bir "Veda" değil "Elveda" cümlesidir çoğu zaman. O üç kelimeden çok daha fazlasını gizler içinde… "Kendine İyi Bak"… ... Ahmet Kaya - Kendine İyi Bak Şarkı Sözü ... . Kendine iyi bak bir "Veda" değil "Elveda" cümlesidir çoğu zaman. O üç kelimeden çok daha fazlasını gizler içinde… "Kendine İyi Bak"… Çünkü bundan sonra ben yanında olmayacağım. Olamayacağım. En yeni, en çok sevilen ve Yeşilçam eski Türk filmleri puhuTV'de! Ücretsiz ve online yerli filmleri izlemek ve en iyi yerli Türk filmlerini full HD ve kesintisiz seyretmek için tıkla! Taladro Kendine İyi Bak Şarkı Sözleri. Şimdi kafamdaki sorunlarımın hepsini bir kesecem. Hiçbir zaman düşmesin aşk dillerde iddiaya. Nakarat: Gidiyor yılların aşk kendine iyi bak. Kendine iyi bak beni düşünme Su akar yatagını bulur. Kendine İyi Bak'ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Kendine İyi Bak'ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır....