flyfishingwingshootingexpo.com

Güç ve İdeoloji Üzerine Managua Dersleri

YAYIN TARİHİ 2017-05-26
DOSYA BOYUTU 11,57
ISBN 9756165782
DİL TÜRK
YAZAR Noam Chomsky
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Güç ve İdeoloji Üzerine Managua Dersleri PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Noam Chomsky. Okumak Güç ve İdeoloji Üzerine Managua Dersleri çevrimiçi şimdi çok kolay!

Güç ve İdeoloji Üzerine” çağımızın yaşayan en büyük entelektüellerinden Noam Chomksy’nin temel yapıtlarındandır. Kitap, Sandinista Devrimi’nden sonra Chomsky’nin Nikaragua’da verdiği konferanslardan oluşuyor. Konferanslarda Chomsky, II. Dünya Savaşı sonrasında ABD’nin kurduğu küresel düzene odaklanır. Düzenin genel çerçevesini ve onu meşrulaştıran ideolojik söylemi analiz eder. Ardından şu soruya yanıt arar: Vietnam, Orta Amerika ülkeleri veya Küba zengin doğal kaynaklara sahip olmadığı halde niçin ABD’nin gaddarca askeri müdahalelerine maruz kalırlar? Onca baskının ve askeri darbelerin gerçek nedeni nedir?“Güç ve İdeoloji Üzerine” ABD’nin dünyayı nasıl yönetmek istediğini anlamak isteyenler için temel bir kaynak metindir. Okur bu kitapta, işlevleri “gücü” meşrulaştırmak olan aydınların, medyanın ve üniversitelerin rolüne dair radikal analizler bulacaktır. 

...anagua Lectures. Konu Başlığı 14.46 USD ... Güç ve İdeoloji Üzerine: Managua Dersleri by Noam Chomsky ... . Noam Chomsky Güç ve Ýdeoloji Üzerine - Managua Dersleri. ...çevirisini Şebnem Duran ve Taylan Doğan'ın yaptığı, Noam Chomsky'nin 'Güç ve İdeoloji Üzerine- Managua Dersleri' isimli kitap, 'Sandinista Devrimi'nden sonra Chomsky'nin Nikaragua'da verdiği bir... Start by marking "Güç ve İdeoloji Üzerine: Managua Dersleri" as Want to Read Let us know what's wrong with this preview of Güç ve İdeoloji Üzerine by Noam Chomsky. Güç ve İdeoloji Üzerine Managua Dersl ... Güç ve İdeoloji Üzerine Managua Dersleri ... . Güç ve İdeoloji Üzerine Managua Dersleri Kağıt Kapak - Tıpkı basım, 27 Mayıs 2017. Noam Chomsky (Eser Sahibi). Free 2-day shipping. Buy Güç ve İdeoloji Üzerine - Managua Dersleri at Walmart.com. "Güç ve İdeoloji Üzerine Managua Dersleri". için 9 sonuç bulundu Güç ve ideoloji üzerine managua dersleri. Noam Chomsky. Mesela bu yazımızda yazar Noam Chomsky kitapları arasında yer alan Güç ve İdeoloji Üzerine Managua Dersleri yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. kitaphanen.com´da uygun fiyata Bgst Yayınları markalı Güç ve İdeoloji Üzerine Managua Dersleri 9789756165782 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Onca baskının ve askeri darbelerin gerçek nedeni nedir? "Güç ve İdeoloji Üzerine" ABD'nin dünyayı nasıl yönetmek istediğini anlamak isteyenler için temel bir kaynak metindir. 10.08 €. Onca baskının ve askeri darbelerin gerçek nedeni nedir? "Güç ve Ideoloji Üzerine" ABD'nin dünyayı nasıl yönetmek istediğini anlamak isteyenler için temel bir ...