flyfishingwingshootingexpo.com

Otuzüçüncü Peron

YAYIN TARİHİ 2006-01-16
DOSYA BOYUTU 3,74
ISBN 9758988379
DİL TÜRK
YAZAR Necip Tosun
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Otuzüçüncü Peron PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Necip Tosun. Okumak Otuzüçüncü Peron çevrimiçi şimdi çok kolay!

Boğaz'daki renk ve ışık oyunlarını, kıyıdaki mevsim değişimlerini gözlemeyi severdi. Burada bahar, insanın içini coşturan oynak bir şarkı gibi gelir, mor salkımlara, manolyalara, çitlembiklere, fıstık çamlarına değer, hemen orda erguvanları tutuşturur, kırmızı ateşler, yeşil cümbüşler, kahverengiler, Boğaz'ı boydan boya kaplardı. O güzelim bahçelerde evler, renkler arasında yiter giderdi. Adından sonbahar gelir, bu görüntüler solar, solar, her şey yağmurlara teslim olur, dökülen sararmış yapraklar yol mazgallarını tıkar, insanın içinde bir şey kırılır, giden bir trenin ardından ne yapacağını bilemeyen bir yolcu gibi uzak ve derin bir boşlukta asılır kalırdı bakışlar. Tıpkı bir canlı gibiydi manzara. Doğan, büyüyen, nefes alan bir canlı. Yıllarca, bu nefes alışlara, doğum ve ölüme, kayboluş ve ortaya çıkışlara şahit olmuştu.

...un. Necip Tosun, Otuzüçüncü Peron'da okurlarına yine yoğun ama yalın dille bir dünya sunuyor ... Otuzüçüncü Peron, Necip Tosun » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Anların, renklerin ve insanın kalbinden geçen, akılda kalıcı. "Aynalar ve Sırlar", "Mektup", "Geçit", "Otuzüçüncü Peron", "Ricat", "Sis Çanları", "Karşılaşmalar", "Yağmur", "Park Otel", "Yansıma", Uğultu, Bakışlar ve Kırılmalar adlı on üç öyküden oluşuyor. 18 TL. "Aynalar ve Sırlar" "Mektup" "Geçit" "Otuzüçüncü Peron" "Ricat" "Sis Çanları" "Karşılaşmalar" "Yağmur" "Park Otel" "Yansıma" Uğultu Bakışlar ve Kırılmalar adlı on üç öyküden oluşuyor. Boğaz'daki renk ve ışık oyunlarını kıyıdaki mevsim değişimlerini gözlemeyi severdi. Bur ... Otuzüçüncü Peron Sözleri ve Alıntıları ... . Boğaz'daki renk ve ışık oyunlarını kıyıdaki mevsim değişimlerini gözlemeyi severdi. Burada bahar insanın içini coşturan oynak bir şarkı gib...