flyfishingwingshootingexpo.com

Kötü Bir Şey Söylemedim ki! / Kibar Olmaya Dair İpuçları

YAYIN TARİHİ 2017-05-05
DOSYA BOYUTU 11,61
ISBN 6052970270
DİL TÜRK
YAZAR Elizabeth Verdick
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kötü Bir Şey Söylemedim ki! / Kibar Olmaya Dair İpuçları PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Elizabeth Verdick. Okumak Kötü Bir Şey Söylemedim ki! / Kibar Olmaya Dair İpuçları çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bazen ağzından bir kelime çıkıyor ve diğer insanlar seni bunun için uyarıyor mu? Endişelenme, yalnız değilsin! Farklı durumlarda, doğru sözcükleri seçme konusunda bu kitap sana arkadaş olacak. Bir şey söylemeden önce düşünmeye, davranışlarını ve sözlerini kontrol etmeye dair ipuçları bu kitapta seni bekliyor. Okudukça kafana takılmış olan birçok soruya cevap bulacaksın. Ve uygun tavırların sayesinde aile ve arkadaşlarınla iyi geçinmeyi eğlenerek öğreneceksin.

...r Şey Söylemedim ki-Kibar Olmaya Dair İpuçları ... Kötü Bir Şey Söylemedim ki ! Kibar Olmaya Dair İpuçları - Elizabeth... ... . Bir şey söylemeden önce düşünmeye, davranışlarını ve sözlerini kontrol etmeye dair ipuçları bu kitapta seni bekliyor. Elizabeth Verdick. Bazen ağzından bir kelime çıkıyor ve diğer insanlar seni bunun için uyarıyor mu? Endişelenme, yalnız değilsin! Farklı durumlarda... Kötü Bir Şey Söylemedim ki-Kibar Olmaya Dair İpuçları Kağıt Kapak - 1 Ocak 2017. Elizabeth Verdick (Eser Sahibi). Kötü Bir Şey ... Kötü Bir Şey Söylemedim ki! / Kibar Olmaya Dair İpuçları... ... . Elizabeth Verdick (Eser Sahibi). Kötü Bir Şey Söylemedim ki Kibar Olmaya Dair İpuçlarıKötü Bir Şey Söylemedim ki Kibar Olmaya Dair İpuçları. Farklı durumlarda, doğru sözcükleri seçme konusunda bu kitap sana arkadaş olacak. Bir şey söylemeden önce düşünmeye, davranışlarını ve sözlerini kontr...