flyfishingwingshootingexpo.com

Aşık Kadınlar Sokağı

YAYIN TARİHİ 2009-02-18
DOSYA BOYUTU 9,18
ISBN 9757720089
DİL TÜRK
YAZAR Hikmet Çetinkaya
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Aşık Kadınlar Sokağı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Hikmet Çetinkaya. Okumak Aşık Kadınlar Sokağı çevrimiçi şimdi çok kolay!

Evin holünde uzun bir zaman…Kadın, erkeğe gülümsüyor…Erkek “bir oyun” olduğunu o anda seziyor…Kadın, pencere kenarına doğru gidiyor usulca…Kadın, kandırmacaları yaşamına ilke edindiğinekendisi de inanmak istemiyor.O anda anlıyor erkek kadının hasta olduğunu,o anda her şeyi fark ediyor…Diyor ki:“Boşunadır ağlayıp haykırman biliyorum,boşunadır ummak tükenmeyi…”

..., erkeğe gülümsüyor…Erkek `bir oyun` olduğunu o anda seziyor…Kadın, pencere kenarına doğru gidiyor usulca…Kadın, kandırmacaları yaşamına ilke ... Hikmet Çetinkaya - Aşık Kadınlar Sokağı | Sözcü Kitabevi ... ... 13.89 TL. Hikmet Çetinkaya ile duygu dünyasında yolculuk: Yaşamını kandırmaca üzerine kurduğuna inanmak istemeyen kadın, erkeğe gülümseyip pencere kenarına doğru gidiyor. Troya'dan İyonya'ya. 14,17 TL. Kadınlar, Yağmur ve Kuşlar. 16,52 TL. Bir Beyaz Gecede. Aşık Kadınlar Sokağı hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Aşık ... Aşık Kadınlar Sokağı Hikmet Çetinkaya ... . 16,52 TL. Bir Beyaz Gecede. Aşık Kadınlar Sokağı hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Aşık Kadınlar Sokağı (düzenle). Hikmet Çetinkaya (düzenle). Aşık Kadınlar Sokağı. Yayınevi. : Cumhuriyet Kitapları. Aşık Kadınlar Sokağı ve Hikmet Çetinkaya Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz....