flyfishingwingshootingexpo.com

(İthal) Dünya Çocukları Peygamberimizi Tanıyor

YAYIN TARİHİ 2005-10-31
DOSYA BOYUTU 3,43
ISBN 9752690998
DİL TÜRK
YAZAR Nurdan Damla
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin (İthal) Dünya Çocukları Peygamberimizi Tanıyor PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Nurdan Damla. Okumak (İthal) Dünya Çocukları Peygamberimizi Tanıyor çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu çalışma, günümüz gençliğinin yaşayış tarzını oluştururken model alacağı örnek şahsiyet Hz. Muhammed’i (s.a.v.) tanıtma maksadıyla bir başucu kitabı olması ümidiyle hazırlanmıştır. 66 ülkenin çocuklarına Peygamberimizden hikmet ve dersle dolu sözlerle yapılan bir çağrıdır. Gerek toplum içinde ve gerekse şahsi dünyalarındaki adab tutum ve davranış noksanlığı açısından büyük bir kaos yaşayan çocuklarımızsın yeniden yapılanmaları düşünülerek çalışılmıştır. Kainatın efendisinin örnek tutum ve davranışları nazara verilerek hem bir görgü kitabı hem de onun mükemmel hayat tarzının dikkatlere sunumudur. Bu kitabın gayesi, çocuklarımıza ışıklı yolu göstermektir.

... en mutlu günümdü. Sevmeyi, affetmeyi, hoş görmeyi ve sabretmeyi ondan öğrendim ... Dünya Çocuklari Peygamberimizi Taniyor Timaş - ePttAVM ... . Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Dünya Çocukları Peygamberimizi Tanıyor. Yazar. Nurdan Damla. 11.70 TL. Dünya sanki onun gelişine hazırlanmıştı. Varlık, binlerce yıldan beri onu beklemişti. Onu tanıdığım gün en mutlu günümdü. Sevmeyi, affetmeyi, hoş görmeyi ve sabretmeyi ondan öğrendim. 17.50 TL. Dünya sanki onun gelişine hazırlanmıştı. Varlık, binlerce yıldan b ... (İthal) Dünya Çocukları Peygamberimizi Tanıyor ... . 17.50 TL. Dünya sanki onun gelişine hazırlanmıştı. Varlık, binlerce yıldan beri onu beklemişti. Onu tanıdığım gün en mutlu günümdü. Sevmeyi, affetmeyi, hoş görmeyi ve sabretmeyi ondan öğrendim. Dünya Çocukları Peygamberimizi Tanıyor. Yayınevi. : Nesil Yayınları. "Ama özellikle biri var ki, O'nu bir an bile unutamam. Dünya sanki O'nun gelişine hazırlanmıştı. 14.63 TL. Dünya sanki onun gelişine hazırlanmıştı. Varlık, binlerce yıldan beri onu beklemişti. Onu tanıdığım gün en mutlu günümdü. Sevmeyi, affetmeyi, hoş görmeyi ve sabretmeyi ondan öğrendim. Dünya Çocukları Peygamberimizi Tanıyor. Nurdan Damla. Merhaba dünyalı çocuklar! Dünyanın 135 ülkesindeki çocukların Peygamberimizi, Güneşin anlatımıyla tanımaya ne dersiniz? 23.01 TL. Dünya Çocukları Peygamberimizi TanıyorDünya Çocukları Peygamberimizi Tanıyor - Masal okuyan yahut masalları ebeveynlerinden dinleyen çocuk okurlar, masal kahramanının olaylara... Dünya Çocukları Peygamberimizi Tanıyor kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Dünya Çocukları Peygamberimizi Tanıyor / AİLE-Öğrenci Kitaplığı-İlköğretim. Yazarı: Nurdan DAMLA, Yayınevi: Nesil, Sayfa Sayısı:160, Basım Tarihi: 2007. Okunma 1178....