flyfishingwingshootingexpo.com

Atatürk 4D

YAYIN TARİHİ 2019-02-18
DOSYA BOYUTU 4,18
ISBN 6058235663
DİL TÜRK
YAZAR Kollektif
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Atatürk 4D PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okumak Atatürk 4D çevrimiçi şimdi çok kolay!

Dünyada ilk kez, büyük bir liderin hayatı ‘Arttırılmış Gerçeklik Teknolojisi’ kullanılarak anlatılmıştır. Atatürk 4D kartları ve uygulaması çocuklara yönelik üretilmiş, yetişkinlerin de ilgisini çekecek eğitici ve öğretici bir eserdir. Atatürk’ün çocukluğu, eğitim hayatı, katıldığı savaşlar, milli mücadeledeki üstün başarısı, devrimleri ve üstün liderlik özellikleri gibi konular; animasyonlar, 3 boyutlu modellemeler, filmler ve sesli anlatımlarla sunulmuştur. Kutu içerisinde toplam 21 adet kart ve 1 adet poster bulunmaktadır. Poster sayesinde Atatürk’ün gerçek boyutlarında hazırlanan 3 boyutlu modeli ile fotoğraf çekebilirsiniz.

...latılmıştır. Atatürk 4D kartları ve uygulaması çocuklara yönelik ... Atatürk 4D Artırılmış Gerçeklik Kartları - Lisanslimarka ... ... Atatürk 4D en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Atatürk 4D kartları ve uygulaması çocuklara yönelik üretilmiş, yetişkinlerin de ilgisini çekecek eğitici ve öğretici bir eserdir. Dünyanın gördüğü en büyük lider Mustafa Kemal Atatürk'ün artırılmış gerçeklik uygulamasıdır. Atatürk 4D. ARTGE Artırılmış GerçeklikEğitim. Tüm yaşlar. Android için Atatürk 4D1.5.4 indir.Atatürk 4D Artırı ... Atatürk 4D Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al ... . Tüm yaşlar. Android için Atatürk 4D1.5.4 indir.Atatürk 4D Artırılmış Gerçeklik Uygulaması. Tamam, kabul ediyorum Daha fazla bilgi edin. Anasayfa » Uygulamalar » Eğitim » A...