flyfishingwingshootingexpo.com

Noesis 1 / Atalar Diski

YAYIN TARİHİ 2018-02-09
DOSYA BOYUTU 9,27
ISBN 6059670951
DİL TÜRK
YAZAR Tolga Hırsova
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Noesis 1 / Atalar Diski PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Tolga Hırsova. Okumak Noesis 1 / Atalar Diski çevrimiçi şimdi çok kolay!

80'lerin Türkiye'sinde, paranormal olayları araştırmak üzere NOESIS Enstitüsü adında bir araştırma merkezi kurulur. Enstitünün genç araştırma ekibinin ilk görevi, Türkiye-Bulgaristan sınırında düşen bir Türk jetiyle ilintili olduğu sanılan gizemli ışıkların sırrını çözmektir. Ekibe gönülsüzce katılan Zeynep, çok geçmeden kendini büyük bir gizemin tam ortasında bulur. Belki de evrenin sırlarını çözmek için önce kendi içindeki sırrı açığa çıkarması gerekmektedir. Gizemli ışıklar, antik mezarlar, kadim sırlar, psişik güçler, çeşitli türlerde yakınlaşmalar… Tolga Hırsova’nın incelikli çizgileriyle bezenen, NOESIS serisinin ilk kitabı Atalar Diski, sizi Soğuk Savaş yıllarının Türkiye’sinde benzersiz bir bilim kurgu macerasına çıkarıyor.

...stitüsü adında bir araştırma merkezi kurulur ... Noesis 1 / Atalar Diski | Katalog ... . Enstitünün genç araştırma ekibinin ilk görevi... Tolga Hırsova'nın incelikli çizgileriyle bezenen, NOESIS serisinin ilk kitabı Atalar Diski, sizi Soğuk Savaş yıllarının Türkiye'sinde benzersiz bir bilim kurgu macerasına çıkarıyor. Noesis 1 - Atalar Diski kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Noesis 1 - Atalar Diski - Kitap Fiyatları. Üc ... Noesis 1 - Atalar Diski Tolga Hırsova ... . Noesis 1 - Atalar Diski - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Tolga Hırsova. Bir sırrı 10 bin yıl "içinde" saklayabilir misin? 80'lerin Türkiye'sinde, paranormal olaylar...