flyfishingwingshootingexpo.com

Desen Kitabı 2

YAYIN TARİHİ 2015-02-19
DOSYA BOYUTU 10,86
ISBN 6055647926
DİL TÜRK
YAZAR Nazire Uçarkuş Ayhan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Desen Kitabı 2 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Nazire Uçarkuş Ayhan. Okumak Desen Kitabı 2 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Tuva Yayıncılık olarak ikinci desen kitabımız ile karşınızdayız. İlkine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı tüm el sanatları severlere en içten teşekkürlerimizi sunarız.Bu kitapta el sanatlarının hemen hemen her alanında kullanabileceğiniz 200’den fazla desen bulunmaktadır. Desenler farklı büyüklük ve formlarda olup, hat, tezhip, çiçek, çini, alfabe gibi birçok kategoride yer almaktadır. Bu kitap, nakış, resim, aplike, oymacılık, hat, tezhip, kumaş ve cam boyama, folyo, kırkyama (patchwork) gibi el sanatlarının birçok alanında, hem usta öğreticilerin hem de kursiyerlerin el altında bulundurabileceği bir desen bankası olma özelliğindedir. İSMEK usta öğreticisi Nazire Uçarkuş Ayhan tarafından hazırlanan desenlerin tüm el sanatları meraklarına faydalı olması dileği ile. 

...aþýyan kitaplar hazýrlayarak hedef kitlesine sanatsal D 126 ... Desen Kitabı 2 / Nazire Uçarkuş Ayhan / Tuva Yayıncılık... - GittiGidiyor ... . Arajman. Bal özü 2. Ýsmek desen kýtabı. Kayagülü D 127. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. 200 Farklı Motif Desen Kitabı - 2-Kolektif. Bu kitapta el sanatlarının hemen hemen her alanında kullanabileceğiniz 200'den fazla desen bulunmaktadır. Nazire Uçarkuş Ayhan. Tuva Yayıncılık olarak ikinci desen kitabımız ile karşınızdayız. İlkine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı tüm el sanat ... 200 Farklı Motif Desen Kitabı - 2-Kolektif Fiyatı ... . İlkine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı tüm el sanatları severlere en içten teşekkürlerimizi sunarız. Ürün Kodu desen-kitabi-2. 18. Bu kitapta el sanatlarının hemen heme...