flyfishingwingshootingexpo.com

Ekolojik Yaşam Rehberi

YAYIN TARİHİ 2018-02-09
DOSYA BOYUTU 10,1
ISBN 9752498310
DİL TÜRK
YAZAR Selen Özarslan Aktar
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Ekolojik Yaşam Rehberi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Selen Özarslan Aktar. Okumak Ekolojik Yaşam Rehberi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Yıldan yıla birikerek artan çevre sorunları, gezegenimizde telafisi çok zor hasarlar oluşturuyor.Bu çevre sorunlarına sebep olan faktörleri azaltmak ancak evimizden başlayarak mümkün. Ekolojik yaşam rehberi evden başlayan yaşam alışkanlıklarımızı ele alıyor ve yeniden yapılandırıyor. Bedenimize, çocuklarımıza ve evcil hayvanlarımıza gözle görünmeyen ancak uzun süreçlerde zararları ortaya çıkan tüketim alışkanlıklarımızın yerine, sağlıklı bir yaşamın rotasını çiziyor.Selen Özarslan Aktar, daha Fransa'da lise eğitimini alırken ekolojik sorunlara ilgi duymaya başladı. ABD'de sürüdürdüğü üniversite eğitimi sırasında öğrendiklerini hayata geçirmeye başladı. Fransızca ve İngilizce yüzlerce makale ve kitabı tarayarak en doğru bilgiye ulaşmayı hedefledi. Okuduğu - öğrendiği her ayrıntıyı, her bilgi kırıntısını, önce kendisi denedi. Bir kereliğine değil, yazdığı her cümleyi önce kendi alışkanlığı haline getirinceye kadar denedi.Elbiselerimize, yiyeceklerimize, kabımıza-kacağımıza kadar giren kimyasallar, sağlığımızı ciddi şekilde tehdit ederken, yaşadığımız kenti, ülkeyi ve dünyayı boğucu bir şekilde sarıyor. Çözümler her alanda aciliyet gösteriyor ama önce evimizden, kendi sokak kapımızdan başlamak gerekiyor. Ekolojik yaşam rehberi bu amaçla yazıldı.

...alıyor ve yeniden yapılandırıyor. Okuma listeme ekle ... 15 Adımda Ekolojik Yaşam ... . Yeni İnsan Yayınevi, Selen Özarslan Aktar'ın "Ekolojik Yaşam Rehberi" adlı kitabını ücretsiz erişime açtı. Tanıtım bülteninden. En yeni Ekolojik Yaşam Rehberi kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. sinem Ekolojik Yaşam Rehberi'yi inceledi. 15 Adımda Ekolojik Yaşam. 17 Haziran 2017. 0. Ekoloj ... Ekolojik Yaşam Rehberi (Ücretsiz) - Yeni Insan Yayınevi ... . 15 Adımda Ekolojik Yaşam. 17 Haziran 2017. 0. Ekolojik Yaşam Uzmanı Güneşin Aydemir, giderek kirlenen dünya ve tükenen kaynaklar çerçevesinde kurtuluş yolu için farklı projelerden bahsediyor Yeni İnsan Yayınevi'nden çıkan "Ekolojik Yaşam Rehberi" sizin için yol gösterici olabilir. "Ekolojik Yaşam Rehberi", evden başlayan yaşam alışkanlıklarımızı ele alıyor ve yeniden yapılandırıyor. Yaklaşık 1 ay önce piyasaya sunulan ''Ekolojik Yaşam Rehberi'' kitabında yıldan yıla birikerek artan çevre sorunlarına ve bu sorunların dünyada oluşturduğu telafisi zor hasarlara dikkat çekiliyor. ...ifade edildiği ve zararlı kimyasalların kullanımı ile dünyanın ekolojik dengesini sarsan ürünler yerine aslında yapılması gerekenler ekolojik yaşam rehberi olarak karşımıza çıkmaktadır. 'Ekolojik yaşamı öğrendikçe, bütün hayatımı değiştirmeye karar verdim.'. Psikolog Selen Özarslan Aktar; çağın en büyük tartışmalarından birine... Çukurova Ekolojik Yaşam İnisiyatifi. 2,070 likes · 2 talking about this. Ekolojiye ve bu yönde dönüşüme gönül verenlerin yan yana durmak için... Felsefe Sözlüğü. Book. GOAdana Kent Rehberi. Magazine. Ekolojik Yaşam Rehberi. İçerik: Çevre sorunlarına sebep olan faktörleri azaltmak ancak evimizden başlayarak mümkün diyen yazar, Bedenimize, çocuklarımıza ve evcil hayvanlarımıza gözle... Bu çevre sorunlarına sebep olan faktörleri azaltmak ancak evimizden başlayarak mümkün. Ekolojik yaşam rehberi evden başlayan yaşam alışkanlıklarımızı ele alıyor ve yeniden ya...