flyfishingwingshootingexpo.com

Amine Sensin

YAYIN TARİHİ 2011-09-26
DOSYA BOYUTU 9,98
ISBN 6054024766
DİL TÜRK
YAZAR Muhammed Müfit Yaray
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Amine Sensin PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Muhammed Müfit Yaray. Okumak Amine Sensin çevrimiçi şimdi çok kolay!

Öncelikle belirtelim ki, bu roman, 2010-2011 Eğitim-Öğretim yılında İzmir’de ilköğretim 8. sınıf öğrencisi olan Amine Şani’nin yaşadığı gerçek bir yaşam öyküsünden esinlenerek yazılmıştır. Ancak olaylar roman diline dökülmüştür.İkinci olarak bu roman, şu an ülkemizde bazı dernek ve STK’ların başlatmış olduğu tesettür seferberliğine bir katkı sağlamak, halkımızı bu konuda bilgilendirmek ve herkesin tesettür seferberliğinde bir rol alması amacı ile yazıldı. Roman, adındaki “Sensin” kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor.Diyor ki sen bir Amine’sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele sergileyebilirsin. Öyleyse kendini basit ve sıradan görme, sen büyük bir destan yazabilecek güce ve enerjiye sahipsin. Hiçbir engel tanıma, kendine güven, Allah’a dayan ve Allah’ın tesettür emrinin okulda bir temsilcisi de sen ol. Eminim ki başaracaksın..Allah yardımcın olsun..

... "Sensin" kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor ... Amine Sensin ... . Diyor ki sen de bir Amine'sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele serileyebilirsin. 12.60 TL. Roman, adındaki "Sensin" kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor. Diyor ki sen de bir Amine'sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele serileyebilirsin. Roman, adındaki "Sensin" kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor. Diyor ki sen de bir Amine'sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele s ... Amine Sensin | bkmkitap.com ... . Diyor ki sen de bir Amine'sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele serileyebilirsin. 12.48 TL. Roman, adındaki "Sensin" kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor. Diyor ki sen de bir Amine'sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele serileyebilirsin. 13.50 TL. Roman, adındaki "Sensin" kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor. Diyor ki sen de bir Amine'sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele serileyebilirsin. 2011-08-26 yılında yayınlanan Amine Sensin , 1. Baskı ve Roman (Yerli) kategorisinde yer almaktadır. Amine Sensin Yazarı Kimdir? Yukarıda 6054024766 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Amine Sensin. Galeri için Resmi Tıklayın. Yorumlar (0). Alışveriş Listeme Ekle. Karşılaştırma listesine ekle. Sen Gül İsen. Rıdvan Ganioğlu. Roman, adındaki "Sensin" kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor. Diyor ki sen de bir Amine'sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele serileyebilirsin. Roman, adındaki "Sensin" kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor. Diyor ki sen de bir Amine'sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele serileyebilirsin. Roman adındaki "Sensin" kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor.Diyor ki sen bir Amine'sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele sergileyebilirsin. Roman, adındaki "Sensin" kelimesiyle tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor. Diyor ki sen de bir Amine'sin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele serileyebilirsin. amine sensin - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100....