flyfishingwingshootingexpo.com

Her Gün Sana İlham Veren Bir Şey Yap

YAYIN TARİHİ 2018-05-21
DOSYA BOYUTU 4,46
ISBN 6052992104
DİL TÜRK
YAZAR RobieRogge
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Her Gün Sana İlham Veren Bir Şey Yap PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır RobieRogge. Okumak Her Gün Sana İlham Veren Bir Şey Yap çevrimiçi şimdi çok kolay!

“BİR ŞEY İCAT ETMEK İÇİN İYİ BİR HAYAL GÜCÜNE VE BİR YIĞIN ÇER ÇÖPE İHTİYACIMIZ VARDIR.”Thomas Alva Edison Her yeni gün, hayal gücünü kullanabileceğin yeni fırsatları da beraberinde getirir; yalnızca düz çizgiler kullanarak bir güneş çizmek, alışveriş listesinden bir şarkı yapmak, sıradan bir yemeği sıradışı bir malzemeyle farklılaştırmak… Bu kitap sana böyle minik ipuçları veriyor, gerisini sana bırakıyor.Ünlü müzisyenlerden, dansçılardan, tasarımcılardan, şeflerden, yani yaratıcılığıyla kendini ispat etmiş pek çok isimden derlenen cesaret verici sözlerle her gün ufkunu biraz daha genişletecek fikirlerle karşılaşacaksın. Zihnini günün olumsuz yanlarından arındırıp yalnızca hayal gücünle yaratacağın bu dünyanın kralı ya da kraliçesi sen olacaksın. Ve yılın sonunda yaratıcılığınla harikalar yarattığın bir portfolyoya sahip olmuş olacaksın.

...ün, hayal gücünü kullanabileceğin yeni fırsatları da beraberinde ... Her Gün Sana İlham Veren Bir Şey Yap Robie Rogge ... ... Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın. Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın. 36.96 TL. "Bir Şey İcat Etmek İçin İyi Bir Hayal Gücüne Ve Bir Yığın Çer Çöpe İhtiyacımız Vardır.". -Thomas Alva Edison. Her yeni gün, hayal gücünü kullanabileceğin yeni fırsatları da beraberinde... "Bir şey icat etmek için iyi bir hayal gücüne ve bir yığın ... Her Gün Sana İlham Veren Bir Şey Yap - Robie... | Kitapkolik.com ... ... "Bir şey icat etmek için iyi bir hayal gücüne ve bir yığın çer çöpe ihtiyacımız vardır." 19,15. Sepete Ekle. Her Gün Sana Korku Veren Bir Şey Yap. "Bir Şey İcat Etmek İçin İyi Bir Hayal Gücüne Ve Bir Yığın Çer Çöpe İhtiyacımız Vardır." çok isimden derlenen cesaret verici sözlerle her gün ufkunu biraz daha genişletecek fikirlerle karşılaşacaksın. 39.27 TL. "Bir Şey İcat Etmek İçin İyi Bir Hayal Gücüne Ve Bir Yığın Çer Çöpe İhtiyacımız Vardır.". -Thomas Alva Edison. Her yeni gün, hayal gücünü kullanabileceğin yeni fırsatları da beraberinde... ...Veren Bir Şey Yap - "BİR ŞEY İCAT ETMEK İÇİN İYİ BİR HAYAL GÜCÜNE VE BİR YIĞIN ÇER ÇÖPE İHTİYACIMIZ verici sözlerle her gün ufkunu biraz daha genişletecek fikirlerle karşılaşacaksın. Bir Sey Icat Etmek Için Iyi Bir Hayal Gücüne ve Bir Yigin Çer Çöpe Ihtiyacimiz Vardir. çok isimden derlenen cesaret verici sözlerle her gün ufkunu biraz daha genisletecek fikirlerle karsilasacaksin. Bu kitap sana böyle minik ipuçları veriyor, gerisini sana bırakıyor. kendini ispat etmiş pek çok isimden derlenen cesaret verici sözlerle her gün ufkunu biraz daha genişletecek fikirlerle karşılaşacaksın. ...pek çok isimden derlenen cesaret verici sözlerle her gün ufkunu biraz daha genişletecek fikirlerle karşılaşacaksın. yalnızca hayal gücünle yaratacağın bu dünyanın kralı ya da kraliçesi sen olacaksın. "Bir şey icat etmek için iyi bir hayal gücüne ve bir yığın çer çöpe ihtiyacımız vardır." Bu kitap sana böyle mi...