flyfishingwingshootingexpo.com

Kaza DedektifleriDünyanın En Gizemli Hava Kazalarının İzinde

YAYIN TARİHİ 2018-05-15
DOSYA BOYUTU 5,62
ISBN 6052221143
DİL TÜRK
YAZAR Christine Negroni
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kaza DedektifleriDünyanın En Gizemli Hava Kazalarının İzinde PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Christine Negroni. Okumak Kaza DedektifleriDünyanın En Gizemli Hava Kazalarının İzinde çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kaza Dedektifleri, insanların ve makinelerin uğradığı başarısızlıkların neden olduğu hava felaketlerini ve bu kazalardan alınan derslerin uçuş güvenliğini günümüze dek nasıl artırdığını etkileyici bir biçimde anlatıyor.Havacılık alanında önemli çalışmalara imza atmış kıdemli bir gazeteci olan Christine Negroni, uçak yolculuklarının ilk döneminden günümüze kadar yürütülen kimi kaza soruşturmalarına yakından bakabilmemizi sağlıyor.Yazar bu kazalardan bazılarının ortak yanlarını ele alırken, çıkarılan derslerle uçakları daha güvenli hale getirmek için yapılan yenilikleri de inceliyor. Bu sayede pilot eğitimlerinin, havayolu işletmeciliğinin ve uçak tasarımlarının aslında kazalardan yola çıkılarak daha da geliştirildiğini görüyoruz.Negroni bazı mucizevi kurtuluşlara da değiniyor ve pilotların hızlı düşünme yetileri sayesinde felakete dönüşmeden önlenen ve yüzlerce insanın hayatını kurtaran olaylara şahit oluyoruz.Dünyanın dört bir yanından havacılık uzmanlarının görüşleriyle, pilotlarla yapılan röportajlarla ve uçak kazalarından kurtulan insanların yaşadıklarıyla harmanlanan Kaza Dedektifleri, uçma korkunuzu yenmenizi sağlayacak ve sizi daha bilinçli bir yolcu haline getirecek, ilham verici bir kitap. 

...insanların ve makinelerin uğradığı başarısızlıkların neden olduğu hava felaketlerini ve bu kazalardan alınan derslerin uçuş güvenliğini ... Kaza Dedektifleri Dünyanın En Gizemli Hava Kazalarının İzinde... ... .. 18 TL. Kaza Dedektifleri, insanların ve makinelerin uğradığı başarısızlıkların neden olduğu hava felaketlerini ve bu kazalardan alınan derslerin uçuş güvenliğini günümüze deknasıl artırdığını... [product_id] => 301 [name] => Kaza Dedektifleri / En Gizemli Hava Kazalarının İzinde [description] =>