flyfishingwingshootingexpo.com

Tibo Tabletine Yapıştı!

YAYIN TARİHİ 2019-02-15
DOSYA BOYUTU 3,94
ISBN 9750842382
DİL TÜRK
YAZAR GörkemKantar Arsoy
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Tibo Tabletine Yapıştı! PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır GörkemKantar Arsoy. Okumak Tibo Tabletine Yapıştı! çevrimiçi şimdi çok kolay!

Tibo’yu kurtarmak için ne yapmalı? Bir hediye alan Tibo’nun hayatı değişir…Tibo hediye tabletine yapışmış gibidir.Dersiniz bir heykel! Gözünü tabletinden ayıramaz haldedir.Bu durum arkadaşlarının canını sıkar.Ne yapıp edip onu kurtarmaları gerekmektedir. Görkem Kantar Arsoy’un yazdığı, Melis Gökçen’in resimlediği Tibo Tabletine Yapıştı! kitabı bütün ebeveynlerin üzerinde düşünmesi gereken bir tür bağımlılığa dikkat çekmesi bakımından da önem taşıyor. TADIMLIK“O gün hava mis, gök mavi, deniz çarşaf, güneş yaldızlı bir top gibiydi.Uzaklarda bir yerde karınca, file masal anlatıyor,sokağın başında fare ile kedi şakalaşıp gülüşüyor,bahar güneşinin ışıkları Tibo’nun odasında geziniyordu. Tibo ise koltuğuna gömülmüş tabletiyle oynuyordu. Kırımız Tavşan,Tibo’ya “Yemek hazııııır!” diye seslendi. Tibo cevap vermedi. Kırmızı Tavşan’ın sözleri havaya karıştı, yok olup gitti.” 

...diği Tibo Tabletine Yapıştı! kitabı bütün ... Tibo Tabletine Yapıştı! ... ... Tibo hediye tabletine yapışmış gibidir. Dersiniz bir heykel! Gözünü tabletinden ayıramaz haldedir. Görkem Kantar Arsoy'un yazdığı, Melis Gökçen'in resimlediği Tibo Tabletine Yapıştı! kitabı bütün... 7.64 TL. Bu durum arkadaşlarının canını sıkar. Ne yapıp edip onu kurtarmaları gerekmektedir. Görkem Kantar Arsoy'un yazdığı, Melis Gökçen'in resimlediği Tibo Tabletine Yapıştı... Bu durum arkadaşlarının canını sıkar. ... Tibo Tabletine Yapıştı! - Görkem K. Arsoy -Halkkitabevi ... ... Bu durum arkadaşlarının canını sıkar. Ne yapıp edip onu kurtarmaları gerekmektedir. Görkem Kantar Arsoy'un yazdığı, Melis Gökçen'in resimlediği Tibo Tabletine Yapıştı... 9 TL. Bu durum arkadaşlarının canını sıkar. Ne yapıp edip onu kurtarmaları gerekmektedir. Görkem Kantar Arsoy'un yazdığı, Melis Gökçen'in resimlediği Tibo Tabletine Yapıştı... 9.48 TL. Bu durum arkadaşlarının canını sıkar. Ne yapıp edip onu kurtarmaları gerekmektedir. Görkem Kantar Arsoy'un yazdığı, Melis Gökçen'in resimlediği Tibo Tabletine Yapıştı... Bir hediye alan Tibo'nun hayatı değişir… Tibo hediye tabletine yapışmış gibidir. Dersiniz bir heykel! Görkem Kantar Arsoy'un yazdığı, Melis Gökçen'in resimlediği Tibo Tabletine Yapıştı! kitabı bütün... 7.80 TL. Bu durum arkadaşlarının canını sıkar. Ne yapıp edip onu kurtarmaları gerekmektedir. Görkem Kantar Arsoy'un yazdığı, Melis Gökçen'in resimlediği Tibo Tabletine Yapıştı... Ana sayfa. Ürün. Tibo Tabletine Yapıştı! Görkem Kantar Arsoy YAPI KREDİ YAYINLA. 20,93 TL Ücretsiz kargoSatıcıya Git. Tibo Tabletine Yapıştı! Görkem Kantar Arsoy Yapı Kredi Yayınla. 8.64 TL. Bu durum arkadaşlarının canını sıkar. Ne yapıp edip onu kurtarmaları gerekmektedir. Görkem Kantar Arsoy'un yazdığı, Melis Gökçen'in resimlediği Tibo Tabletine Yapıştı... Tibo Tabletine YapıştıTibo Tabletine Yapıştı. Görkem Kantar Arsoy Yapı Kredi Yayınları. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Tibo Tabletine Yapıştı Tibo Tabletine Yapıştı....