flyfishingwingshootingexpo.com

Teoriden Pratiğe Stem Eğitimi - Uygulama Kitabı

YAYIN TARİHİ 2018-05-15
DOSYA BOYUTU 9,67
ISBN 6053209928
DİL TÜRK
YAZAR Bekir Yıldırım
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Teoriden Pratiğe Stem Eğitimi - Uygulama Kitabı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Bekir Yıldırım. Okumak Teoriden Pratiğe Stem Eğitimi - Uygulama Kitabı çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik alanlarını entegre bir şekilde kullanmayı amaçlayan bir eğitim yaklaşımı olan STEM, ülkemizde oldukça yenidir; yeni olması sebebiyle de ciddi yanlışları beraberinde getirmiştir. STEM adı altında yapılan çalışmalara bakıldığında birçok hatanın yapıldığı göze çarpmaktadır:STEM uygulamaları ile tasarım temelli öğrenme uygulamalarının karıştırılması, STEM eğitimini sadece fen ve matematik öğretmenlerinin alması gerektiğinin düşünülmesi, Fen deneylerinin STEM eğitimi şeklinde algılanması, Sadece iki disiplinin entegre bir şekilde verilmesinin yeterli görülmesi, Robotik ve kılavuzlar yardımı ile yapılan çalışmaların STEM uygulaması olarak değerlendirilmesiBu hatalar dikkate alınarak STEM eğitim yaklaşımı ile ilgili doğru bilinen yanlışları ortaya çıkarmak, bu yaklaşımla ilgilenenlere farkındalık sağlamak ve yol göstermek amaçlanmıştır. Bunun yanında, ülke çapında STEM eğitiminin tam anlamı ile entegrasyonunun sağlandığı bir kitabın yer almaması bu kitabın yazılmasında önemli bir rol oynamıştır.Kitabın, STEM eğitimi konusunda çalışan akademisyen, öğretmen ve öğretmen adaylarına faydalı olacağı düşünülmektedir.

...rı. Teoriden Pratiğe STEM Eğitimi kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun ... TEORİDEN PRATİĞE STEM EĞİTİMİ UYGULAMA... | Nadir Kitap ... . Teoriden Pratiğe STEM Eğitimi - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Kitap sektörü içerisinde yıllardır edindiğimiz tecrübe ve her biri alanında uzman ekibimizle; kitapseverlere en geniş yelpazede ürünü, en uygun fiyatlarla sunmak üzere yeni web sitemizi... Kitabın STEM eğitimi konusunda çalışan akademisyen öğretmen ve öğretmen adaylarına faydalı olacağı düşünülmektedir. Kağıt Tür ... Teoriden Pratiğe Stem Eğitimi - Uygulama Kitabı... - Nobel Kitap ... ... Kitabın STEM eğitimi konusunda çalışan akademisyen öğretmen ve öğretmen adaylarına faydalı olacağı düşünülmektedir. Kağıt Türü:Kitap Kağıdı. Ebat:16 x 23,5. Dil:Türkçe. Akademik kategorisinde yer alan Bekir Yıldırım - Teoriden Pratiğe Stem Eğitimi Uygulama Kitabı kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! Alış-Veriş Listeme Ekle. Teoriden Pratiğe Stem Eğitimi - Uygulama Kitabı. ile yapılan çalışmaların STEM uygulaması olarak değerlendirilmesi Bu hatalar dikkate alınarak STEM eğitim yaklaşımı ile. ...entegre bir şekilde verilmesinin yeterli görülmesi, Robotik ve kılavuzlar yardımı ile yapılan çalışmaların STEM uygulaması olarak değerlendirilmesi Bu hatalar dikkate alınarak STEM eğitim yaklaşımı ile. ...Sayfa Sayısı: 176, Dil: Türkçe, Yayın Tarihi: 2018, KitabinaBak Envanter Tarihi: 2018-05-15T14:18:47, Orjinal Adı-Ek Bilgi: Teoriden Pratiğe Stem Eğitimi - Uygulama Kitabı. Kitap....