flyfishingwingshootingexpo.com

Masal Balonu (Ciltli)

YAYIN TARİHİ 2018-05-10
DOSYA BOYUTU 11,92
ISBN 6052971239
DİL TÜRK
YAZAR Birsen Ülker
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Masal Balonu (Ciltli) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Birsen Ülker. Okumak Masal Balonu (Ciltli) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Masallar kitaplarla tanışmanın veokuma alışkanlığı kazanmanın ilk adımıdır. Henüz okumayı bilmedikleri zamanlarda bile, çocuklarımıza okuduğumuz ya da anlattığımız masallarla onları dil dünyamızın zengin renkleriyle tanıştırır masallar aracılığıyla onlara dünyadan bahseder ve hayatı sevdirmek isteriz.Birbirinden eğlenceli ve rengârenk masallarla dolu bu kitap, çocuklarınıza pozitif değerler aşılayacak ve onların en iyi arkadaşı olacak.

... Masallar kitaplarla tanışmanın ve okuma alışkanlığı kazanmanın ilk adımıdır ... Masal Balonu (Ciltli) En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Henüz okumayı bilmedikleri zamanlarda bile... Masal balonu ciltli (57404). 0,00. Marka : YAKAMOZ YAYINCILIK. Stok Miktarı : 5. Barkod : 9786052973219. Masal balonu ciltli. Kolektif. Kitaplarla tanışmanın ilk adımı olan masallar sayesinde çocuklarımızın hayal güçleri gelişirken, doğruyu ve yanlışı ayırt edebilmeleri de kolaylaşır. Masallar kitaplarla tanışmanın ve okuma alışkanlığı kazanmanın ilk adımıdı ... Masal Balonu Ciltli | BÜDÜ Non-Food Discount Marketing ... . Masallar kitaplarla tanışmanın ve okuma alışkanlığı kazanmanın ilk adımıdır. Henüz okumayı bilmedi...