flyfishingwingshootingexpo.com

Söz Sanığın

YAYIN TARİHİ 2018-05-18
DOSYA BOYUTU 6,3
ISBN 9753903844
DİL TÜRK
YAZAR Yaşar Yılmaz
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Söz Sanığın PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Yaşar Yılmaz. Okumak Söz Sanığın çevrimiçi şimdi çok kolay!

Söz Sanığın bir siyasi savunma örneğidir. Yılmaz Güney, Sanık adlı belgesel öyküsünde sanık Yaşar Yılmaz’ın Kontrgerilla’nın Erenköy merkezindeki işkence ve sorgusunu anlatmıştı. Bu kitap sanığın mahkemedeki savunmasıdır. Bu nedenle Sanık öyküsünün devamı sayılır. Yetmişli yıllardan itibaren defalarca basılan bu belgesel kitap, bugun de güncelliğini koruyor. Ellinci yılını yaşayan 68’lilerin genç kuşaklarca tanınmasına yardımcı oluyor.

...kalı Söz Sanığın 9789753903844 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz ... Söz Sanığın - Yaşar Yılmaz - Kitap Keyfim ... . Söz Sanığın. Ürün Kodu: 9789753903844. Söz Sanığın bir siyasi savunma örneğidir. Yılmaz Güney, Sanık adlı belgesel öyküsünde sanık Yaşar Yılmaz'ın Kontrgerilla'nın Erenköy merkezindeki işkence ve sorgusunu anlatmıştı. Söz Sanığın bir siyasi savunma örneğidir. Yılmaz Güney, Sanık adlı belgesel öyküsünde sanık Yaşar Yılmaz'ın Kontrgerilla'nın Erenköy merkez ... Mekin - Sanık Şarkı Sözü ... . Yılmaz Güney, Sanık adlı belgesel öyküsünde sanık Yaşar Yılmaz'ın Kontrgerilla'nın Erenköy merkezindeki işkence ve sorgusunu anlatmıştı. 9789753903844. 479004. Söz Sanığın. E Yayınları. 13.50. 15 TL. Söz Sanığın bir siyasi savunma örneğidir. Yılmaz Güney, Sanık adlı belgesel öyküsünde sanık Yaşar Yılmaz'ın Kontrgerilla'nın Erenköy merkezindeki işkence ve sorgusunu anlatmıştı. Yargılamanın son söz sanığa verilmeden bitirimesi usul ve yasaya aykırıdır. Ceza yargılamasında sanığın en önemli hakkı savunma hakkı olup, bu hak hiç bir şekilde kısıtlanamaz. Söz Sanığın bir siyasi savunma örneğidir. Yılmaz Güney, Sanık adlı belgesel öyküsünde sanık Yaşar Yılmaz'ın Kontrgerilla'nın Erenköy merkezindeki işkence ve sorgusunu anlatmıştı. 13.50 TL. Söz Sanığın bir siyasi savunma örneğidir. Yılmaz Güney, Sanık adlı belgesel öyküsünde sanık Yaşar Yılmaz'ın Kontrgerilla'nın Erenköy merkezindeki işkence ve sorgusunu anlatmıştı. 15 TL. Söz Sanığın bir siyasi savunma örneğidir. Yılmaz Güney, Sanık adlı belgesel öyküsünde sanık Yaşar Yılmaz'ın Kontrgerilla'nın Erenköy merkezindeki işkence ve sorgusunu anlatmıştı....