flyfishingwingshootingexpo.com

Weapon X 1: Mutant İmha Silahları’na Doğru

YAYIN TARİHİ 2018-05-04
DOSYA BOYUTU 4,90
ISBN 6052172186
DİL TÜRK
YAZAR Greg Pak
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Weapon X 1: Mutant İmha Silahları’na Doğru PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Greg Pak. Okumak Weapon X 1: Mutant İmha Silahları’na Doğru çevrimiçi şimdi çok kolay!

YILLAR BOYUNCA, WEAPON X PROGRAMI GEZEGENDEKİ EN ÖLÜMCÜL MUTANT KATİLLERİ YARATTI. Ve şimdi gizemli bir yönetici liderliğinde geri döndü ve amacı Homo Superiorların kökünü kurutmak, onları bünyesine katmak değil! Weapon X, cyborg katillerden oluşan bir orduyu serbest bıraktı ve bu ordunun hedefleri arasında İhtiyar Logan, Sabretooth, Lady Deathstrike, Domino ve Warpath var! Ama Program’ın esas amacına ulaşmasının anahtarı Amadeus Cho, diğer adıyla Totally Awesome Hulk’ta gizli! Esrarengiz “H Serisi” deneyinin sırrı ne?Weapon X ve Totally Awesome Hulk’un yolları kesişiyor ve sonuçlar yıkıcı oluyor! Bu kışkırtıcı ve destansı macera için sahne hazır ve maceranın ismi de sadece “Mutant İmha Silahları” olabilir.

...eni. %22 İndirim. TİTANA SALDIRI 10. . ... Gönderen Weapon X 1 - Mutant İmha Silahları'na Doğru ... ..Weapon X programı gezegendeki en ölümcül mutant katilleri yarattı. kışkırtıcı ve destansı macera için sahne hazır ve maceranın ismi de sadece `Mutant İmha Silahları` olabilir. Kargo dahil en ucuz27,00 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Weapon X 1: Mutant İmha Silahları'na Doğru. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 4 adetSon güncelleme... Weapon X 1: Mutant İmha Silahları' ... Weapon X 1: Mutant İmha Silahları'na Doğru - Greg Pak ... ... Weapon X 1: Mutant İmha Silahları'na Doğru. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ürün Bilgisi. Yıllar Boyunca, Weapon X Programı Gezegendeki En Ölümcül Mutant Katilleri Yarattı. Seni gördüğüme sevindim Türk-Akarsu - Weapon X 1 - Mutant İmha Silahları'na Doğru itibaren Greg Pak. Weapon X ve Totally Awesome Hulk'un yolları kesişiyor ve sonuçlar yıkıcı oluyor! 36 TL. Weapon X ve Totally Awesome Hulk'un yolları kesişiyor ve sonuçlar yıkıcı oluyor! Bu kışkırtıcı ve destansı macera için sahne hazır ve maceranın ismi de sadece "Mutant İmha Silahları" olabilir. Weapon X ve Totally Awesome Hulk'un yolları kesişiyor ve sonuçlar yıkıcı oluyor! Bu kışkırtıcı ve destansı macera için sahne hazır ve maceranın ismi de sadece "Mutant İmha Silahları" olabilir. 24.48 TL. Weapon X ve Totally Awesome Hulk'un yolları kesişiyor ve sonuçlar yıkıcı oluyor! Bu kışkırtıcı ve destansı macera için sahne hazır ve maceranın ismi de sadece "Mutant İmha...