flyfishingwingshootingexpo.com

Çılgın Atasözleri (Karton Kapak)

YAYIN TARİHİ 2017-04-01
DOSYA BOYUTU 11,45
ISBN 6051831824
DİL TÜRK
YAZAR Yusuf Asal
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Çılgın Atasözleri (Karton Kapak) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Yusuf Asal. Okumak Çılgın Atasözleri (Karton Kapak) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Duyduk duymadık demeyin, bu nasıl söz diye söylenmeyiiin! Emek olmadan yemek olmaz! E birazcık da kafa patlatın. Şaka şaka, biz sizin için kafamızı patlattık ve atalarımızın ne demek istediğini sonunda bulduk!Ne demişler “Komşu komşunun külüne muhtaçtır.”, “Sap döner, keser döner, gün gelir hesap döner.”, “İşleyen demir pas tutmaz...” Ayy, ne diyorum ben yahuu! Bunların hepsini kitabı okuyunca öğreneceksin zaten.Hadi daha ne duruyorsun, atalarımızı anlamının yolu bu kitaptan geçer!

...nular. Atasözleri ve deyimler sözlüğü karton kapak 1 ... Karatay Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü Karton Kapak Fiyatı ... .hamur. İndirim. 0 yorum | Yorum Yap. ...(Karton Kapak) - %20 indirimli Sayfa Sayısı: 512, Karton Kapaklı - Lüks 1. Hamur Kağıtlı Atasözleri ve Deyimler Açıklamalar. Ürün Özellikleri. Sayfa Sayısı: 512, Karton Kapaklı - Lüks 1. Hamur Kağıtlı. Yazının devamında Çılgın Atasözleri (Karton Kapak) PDF İndir seçeneğini bulabileceğiniz gibi, Yandex üzerinden telefona, tablete, bilgisayara indir, online olarak PDF formatında full görüntüle yükle... : Karton. Yusuf Asal. Çılgın Atasözleri. 17.5 25. ... Çılgın Atasözleri (Karton Kapak)'I Şu Anda Okuyanlar ... ... : Karton. Yusuf Asal. Çılgın Atasözleri. 17.5 25. Atasözleri ve deyimler sözlüğü. Atasözleri ve deyimler sözlüğü. Kitabımızda öğrencilerimizin kolay anlayabileceği, günlük hayatta sıkca kullanılan atasözleri, deyimler ve özdeyişler bulunmaktadır. Kitabımız 1. hamur kâğıt, 13 x 19 ebadında ve 336 sayfadır. Çılgın Atasözleri-Yusuf Asal-Nesil Yayınları-Kapak Türü Karton Kapak-Sayfa Sayısı 248 -Basım Yılı 2016 | Duyduk duymadık demeyin, bu nasıl söz diye söylenmeyiii. Karton. Kağıt. 2.Hamur. Çılgın Atasözleri. 30 30. Yusuf Asal. KARTON KAPAK. Boyut. 11X16. Resimli atasözleri ve deyimler sözlüğü. Kolektif Yuva Yayinlari. Basım Yeri. İstanbul. Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü; (karton Kapak). Çılgın Atasözleri. Yusuf Asal. Çeviri Kapak Türü: Karton Kapak. Baskı Tarihi: Kasım - 2016. Bu kitabı nesilkitap.com'dan satın alabilirsiniz....