flyfishingwingshootingexpo.com

Benim Hiç Suçum Yok

YAYIN TARİHİ 2011-10-11
DOSYA BOYUTU 3,48
ISBN 9750713750
DİL TÜRK
YAZAR Saba Altınsay
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Benim Hiç Suçum Yok PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Saba Altınsay. Okumak Benim Hiç Suçum Yok çevrimiçi şimdi çok kolay!

Okurlarımızın Kritimu/Girit’im Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yok’la yeniden Can Yayınları’nda. Edebiyatseverlerin severek okudukları klasik üslupla yazılmış bir roman bu. İkinci Dünya Savaşı yıllarında bir kıyı kenti... Kadınların hayranlık duyduğu hovarda Cihan Nedim... Âşık olduğu hayat kadını Mercan... Zorba yüzbaşı İrfan... Yoluna çıkan herkesin hayatını değiştirmeye çalışan bir anne. Öyle ki bu kadının gücü alın yazısını bile aşacak, hatta yazının kendisi olacaktır.Altınsay, seçimlerimizin bizi nasıl sürüklediğini sergilerken iyilik, kötülük, adalet, hakkaniyet, ceza gibi kavramları da sorguluyor. İkinci Dünya Savaşı’nın zorlu kıtlık dönemlerini canlı tasvirlerle yeniden yaratıyor romanında; açlık, yoksulluk, soğuk, yaklaşan savaşın yaydığı korku, vurguncular, hastalıklar, dağılan aileler... Benim Hiç Suçum Yok, sabır ve titizlikle yazılmış bir roman.

...dıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yok'la yeniden Can Yayınları'nda ... Benim Hiç Suçum Yok Tüm Suçun Onların - Uludağ Sözlük ... . Benim Hiç Suçum Yok, sabır ve titizlikle yazılmış bir roman. Olacaklar için bir suçlu aramak anlamsızdır, suçlu her şey ve herkes olur birden… Sabâ Altınsay, yeni romanı Benim Hiç Suçum Yok'la derin iç hesaplaşmaların sebebi olacak.. bugün popüler olan başlıklar. ben kürdüm ama15. Olacaklar için bir suçlu aramak anlamsızdır, suçlu her şey ve herkes olur birden… S ... Benim Hiç Suçum Yok | bkmkitap.com ... . Olacaklar için bir suçlu aramak anlamsızdır, suçlu her şey ve herkes olur birden… Sabâ Altınsay, yeni romanı Benim Hiç Suçum Yok'la derin iç hesaplaşmaların sebebi olacak! Daha önce Sabâ Altınsay'ın "Kritimu - Girit'im Benim" ismini verdiği göç romanını tanıtmıştım. Mübadele gereği, doğup büyüdükleri, vatan bildikleri Girit'ten koparılarak Anadolu'ya göçmek zorunda bırakılan... Olacaklar için bir suçlu aramak anlamsızdır, suçlu her şey ve herkes olur birden… Sabâ Altınsay, yeni romanı Benim Hiç Suçum Yok'la derin iç hesaplaşmaların sebebi olacak! Okurlarımızın Kritimu/Girit'im Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yok'la yeniden Can Yayınları'nda. Benim Hiç Suçum Yok, yazarın ikinci romanıdır. ...Kritimu/Girit'im Benim adlı romanından tanıdıkları Sabâ Altınsay, yeni kitabı Benim Hiç Suçum Yok'la yeniden Can Yayınları...