flyfishingwingshootingexpo.com

Mithat'tan Naciye Naci'den Mithat'a Muhaberat ve Muhaverat

YAYIN TARİHİ 2011-10-05
DOSYA BOYUTU 3,47
ISBN 6055999858
DİL TÜRK
YAZAR Ahmet Mithat Efendi
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Mithat'tan Naciye Naci'den Mithat'a Muhaberat ve Muhaverat PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ahmet Mithat Efendi. Okumak Mithat'tan Naciye Naci'den Mithat'a Muhaberat ve Muhaverat çevrimiçi şimdi çok kolay!

Mektuplar, insanların iç dünyalarını belgeleyen önemli vasıtalardandır. Kültür va sanat dünyamızda mektuplarından tanıdığımız çok sayıda değeimiz vardır. Mektup satırları arasından bize intikal eden duygu ve düşünceler, bir insanı daha iyi tanımamıza vesile olduğu gibi, bir dönemin gözden kaçan bilgilerini, henüz bilinmeyen taraflarını günümüze taşır.Tanzimat yıllarının önemli iki sanatçısının haberleşmlerini ve mektuplaşmalarını okumakla elbette pek çok konuda yeni bilgilere ulaşmak mümkün olacaktır. Mektupları yayınlayan bilim, kültür ve sanat adamlarımızın bir kelimesinden, satır aralarındaki bir bilgiden araştırmacıların ne kadar istifade ettiği bilinmektedir. Nesiller arası duygu ve düşünce aktarımının da insanlarımızın bize özel kalmış taraflarıyla zenginleşeceği kesindir.Bu kitap, Ahmet Mithat Efendi ile Muallim Naci arasındaki bilgi, kültür, sanat, dostluk, arkadaşlık üzerine kurulu bir dünyanın kapılarını açıyor. Haklarında pek çok kitap yazılmış olmasına rağmen, mektuplar okunduğunda her ikisanatçımız üzerine yeni, güzel ve hoş bilgilere, tatlı ayrıntılara ulaşıldığı görülecektir.

... açıyor. Anı - Mektup - Günlük. Mithat'tan Naci'ye Naci'den Mithat'a Muhaberat ve Muhaverat ... Mithat`Tan Naci`Ye Naci`Den Mithat`a Muhaberat ve Muhaverat... ... . Bu kitap, Ahmet Mithat Efendi ile Muallim Naci arasındaki bilgi, kültür, sanat, dostluk, arkadaşlık üzerine kurulu... Ahmet Mithat Efendi, Muallim Naci. Bu kitap Ahmet Mithat Efendi ile Muallim Naci arasındaki bilgi kültür sanat dostluk arkadaşlık üzerine kurulu bir dünyanın kapılarını açıyor. Ahmet Mithat Efendi, Muallim Naci. Sayfa Sayısı : 159. İlk Baskı Yılı : 2011. Dil : Tür ... Mithat'tan Naciye Naci'den Mithat'a Muhaberat ve Muhaverat ... . Ahmet Mithat Efendi, Muallim Naci. Sayfa Sayısı : 159. İlk Baskı Yılı : 2011. Dil : Türkçe. Bu kitap, Ahmet Mithat Efendi ile Muallim Naci arasındaki bilgi, kültür, sanat, dostluk, arkadaşlık üzerine kurulu bir dünyanın kapılarını açıyor. ...Nacıye nacı'Den mıthat'a muhaberat ve muhaverat - muallım nacı;Ahmet Mıthat Efendı;Nazım Mithat'tan Naci'ye Naci'den Mithat'a Muhaberat ve Muhaverat - 9786055999858. Yazar: Ahmet Mithat Efendi , Muallim Naci. Hazırlayan: Nazım Elmas. Yayınevi : Çizgi Kitabevi. X. Mithat'tan Naci'ye Naci'den Mithat'a Muhaberat ve Muhaverat. 0/5 - 0 Kişi Yorum Yap. 18.70 TL. Bu kitap, Ahmet Mithat Efendi ile Muallim Naci arasındaki bilgi, kültür, sanat, dostluk, arkadaşlık üzerine kurulu bir dünyanın kapılarını açıyor. 18.70 TL. Bu kitap, Ahmet Mithat Efendi ile Muallim Naci arasındaki bilgi, kültür, sanat, dostluk, arkadaşlık üzerine kurulu bir dünyanın kapılarını açıyor. 18.70 TL. Bu kitap, Ahmet Mithat Efendi ile Muallim Naci arasındaki bilgi, kültür, sanat, dostluk, arkadaşlık üzerine kurulu bir dünyanın kapılarını açıyor. Muhaberat ve Muhaverat %17 indirimli Mektuplar,insanların iç dünyalarını belgeleyen önemli vasıtalardandır.Kültür ve sanat dünyamızda mektuplarından tanıdığımız. 18.70 TL. Bu kitap, Ahmet Mithat Efendi ile Muallim Naci arasındaki bilgi, kültür, sanat, dostluk, arkadaşlık üzerine kurulu bir dünyanın kapılarını açıyor....