flyfishingwingshootingexpo.com

Kendimi KazdımKaraçam'dan Bosna'ya Bosna'dan Dünyaya

YAYIN TARİHİ 2015-02-21
DOSYA BOYUTU 10,97
ISBN 6055688950
DİL TÜRK
YAZAR Muharrem Dayanç
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kendimi KazdımKaraçam'dan Bosna'ya Bosna'dan Dünyaya PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Muharrem Dayanç. Okumak Kendimi KazdımKaraçam'dan Bosna'ya Bosna'dan Dünyaya çevrimiçi şimdi çok kolay!

Gün geldi Balkanlardan bir pencere daha açıldı benliğime. Bu sefer nasibim Bosna’nın taşrası Zenica’ydı. Kucağını açtı bana ve hızlandırdı kendime yaptığım yolculuğu bu mütevazı Balkan kasabası. Düşman çizmesine tahammülü olmayan fakir ama onurlu bir dosttu Zenica. Kendi halkına da kucağını açmış, düşmana karşı topraktan, kayadan, ağaçtan siper olmuştu bu gösterişsiz mekan.Yollar Balkan’dan Avrupa’ya meyletti çok geçmeden. Üçüncü kuşatmayı yaşattık Viyana’ya. Viyana Tuna ile bir başka güzeldi, bir başka akıyordu. Sonra Almanya’yı ve dahi Paris’i dahil ettik bu çemberin içine. Bu şehirlerden aldığımız ders niteliği taşıyan ibretlere hikmet elbisesini giydirerek karşınıza çıkma cesareti gösterdik.Gönlümüzün feryadına ses bulmaya çalıştık. İçimizde hiç susmayan gurbeti, dinmeyen sızıyı Türkçe ile avutmayı denedik. Bu yüzden bazen yalnızlığın uğultusu sindi imgelere, bazen yağmurun sesi, bazen de toprağın kokusu. Şükür ki hiç eksilmedi üzerimizdeki mavi gök.

...'dan Bosna'ya Bosna'dan Dünya'ya. Muharrem Dayanç ... Ekşi Duyuru - Karadag'dan Bosna'ya ... . Kitaplar dünyanın kapılarıdır. Kendimi Kazdım Karaçam'dan Bosna'ya Bosna'dan Dünyaya Üç kız kardeş ve internet kitabının varlığı için mücadele, lütfen web sitemizde durun. Kitabın basım bilgileri. Adı: Kendimi Kazdım. Yazar: Muharrem Dayanç. Alt başlık: Karaçam'dan Bosna'ya Bosna'dan Dünyaya. Baskı tarihi: Şubat 2015. "Bir keresinde Hırvatistan'dan Slovenya'ya girme ... Kendimi KazdımKaraçam'dan Bosna'ya Bosna'dan Dünya'ya ... . "Bir keresinde Hırvatistan'dan Slovenya'ya girmeyi başardım fakat Slovenya polisi beni yakaladı ve Bosna-Hersek'e geri yolladı. Tekrar Bosna'ya vardık. Sınırı geçtikten sonra taş atmaya devam ettiler. Kendimi Kazdım Karaçam'dan Bosna'ya Bosna'dan Dünyaya. Yazar. Muharrem Dayanç. "Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" projesiyle birlikte birçok okulda öğrenciler kendi harçlıklarından artırarak dünyanın istedikleri bir bölgesinde yetim... Kendimi kazdım: Karaçam'dan Bosna'ya Bosna'dan dünyaya. Yazar: Dayanç, Muharrem....