flyfishingwingshootingexpo.com

Aşkın Son Sözü

YAYIN TARİHİ 2015-02-13
DOSYA BOYUTU 8,50
ISBN 9752205314
DİL TÜRK
YAZAR Prof.Dr. Cengiz Güleç
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Aşkın Son Sözü PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Prof.Dr. Cengiz Güleç. Okumak Aşkın Son Sözü çevrimiçi şimdi çok kolay!

Nöro Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Cengiz Güleç, “aşka son sözünü” söylemeye hazırlananlar için “aşkın son sözü”nü yazdı. Çağdaş romantizm ve aşk efsaneleri Evlilik ve aşk ilişkilerinde sorunlar Evlilik krizlerinin kaynağında yer alan kontrol yanılsamaları Tutkulu aşklar neden uzun süreli olmuyor? Evlilik ve ruh sağlığı Aşkın metafiziği Sosyal psikolojide aşk ve cazibe… …Aşkı tatmak, yaşamak ve aşk acısı çekmek insan ruhunun olmazsa olmaz sihirli yaşantısıdır. Geçmişte düş kırıklığı yaşamış olsak da, yeni bir aşka düştüğümüzde (ya da yükseldiğimizde) aşkın süreceğine ve bu olağanüstü heyecan veren deneyimi bir hayat başarısı olarak yaşayacağımıza dair derin bir umut içine gömülürüz. Sevilen, değer verilen, özenle ilgilenilen olmak egomuzu besler. Çoğaldığımızı, benlik alanımızın genişlediğini hisseder, dünyaya iyimser bir gözle bakmaya başlarız. Bize olağanüstü duygular yaşatan sevgilimize minnet ve şükran duyarız. Rüya sonsuza kadar sürecekmiş gibi hisseder, korkularımızı gizleyerek iyimserliğe bürünürüz. Bu defa aşkın sonsuza kadar süreceğine “iman” ederiz. Ancak bu “bulutlarda gezme” hali çoğu zaman uzun sürmez ve büyü bozulur. Ayrılık çanları çalmaya başlar. İlişki, sıklıkla sadakatsizlik ve aldatma ile sonuçlanır ve acı çekmek kaçınılmaz hale gelir….

...3.80 TL. Dr. Cengiz Güleç "aşka son sözünü" söylemeye hazırlananlar için "aşkın son sözü"nü yazdı ... Aşkın Son Sözü - Ana Sayfa | Facebook ... . -Çağdaş romantizm ve aşk efsaneleri -Evlilik ve aşk ilişkilerinde sorunlar... AŞKIN SON SÖZLERİ şiiri - Kısa, Uzun, Yeni AŞKIN SON SÖZLERİ şiirleri, en yeni en güzel şiirler artık dokunsan ağlayacak gibi sana ne ifade eder bu haykırışım bilmeme ama bunlar aşkın son sözleri. Cengiz Güleç. Nöro Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Cengiz Güleç, *aşka son sözünü* söylemeye hazırlana ... "Aşkın son sözü" ... . Cengiz Güleç. Nöro Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Cengiz Güleç, *aşka son sözünü* söylemeye hazırlananlar için *Aşkın son Sözü*nü yazdı. Bir ömür boyu söz vermeye. Hayatına elbet biri girecek. Son sözü yine aşk söyleyecek. Kader yine bir gün bize dönecek. Son sözü yine aşk söyleyecek. ✕. Facebook'ta Aşkın Son Sözü'nün daha fazla içeriğini gör. Giriş Yap. Hesabını mı unuttun? HakkındaTümünü Gör. 0553 288 22 43. Contact Aşkın Son Sözü on Messenger. Aşkın son sözü. Yazan: waroluscu1987 03.06.2006 / 19:15. 799 kez görüntülendi 2 yorum yapıldı. Dr. Cengiz Güleç, "aşka son sözünü" söylemeye hazırlananlar için "Aşkın son Sözü"nü yazdı. …Aşkı tatmak, yaşamak ve aşk acısı çekmek insan ruhunun olmazsa olmaz sihirli yaşantısıdır. Aşkın Son Sözü. 162 Reads 19 Votes 3 Part Story. Get notified when Aşkın Son Sözü is updated. Facebook. Google. Cengiz Güleç. Nöro Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Cengiz Güleç, "aşka son sözünü" söylemeye hazırlananlar için "Aşkın son...