flyfishingwingshootingexpo.com

Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz?

YAYIN TARİHİ 2011-05-01
DOSYA BOYUTU 9,68
ISBN 9755255682
DİL TÜRK
YAZAR Uzm. Dr. Kenan Taştan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Uzm. Dr. Kenan Taştan. Okumak Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? çevrimiçi şimdi çok kolay!

40 km'lik bir maraton koşusunun en zorlu etabı 26. km.'dir. Bu nokta maratonun kırılma anıdır. Genelde 26. km geçilirse maraton rahat bitirilebilir. Her evliliğin de bir 26. km'si vardır. Bu zorlu etap kiminde 3. yıl, kiminde 5. yıl kiminde de daha farklı bir zamana tekabül eder. Kurulan yuvalara göre değişmekle birlikte, her evlilikte illaki bir 26. km. Yani bir kırılma anı vardır. Kimi eşler bu etapta takılır ve evlilikleri boşanma ile neticelenir. Kimileri de bu zorlu etabı, muhabbetlerini güçlendirerek aşarlar. Bu etabın özelliklerini bilmek ve ona göre davranmak evliliği korumak için gereklidir.

...kle birlikte her evlilikte illaki bir 26 ... AlfaEkspres | Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz ... . km. Yani bir kırılma anı vardır. 40 km'lik bir maraton koşusunun en zorlu etabı 26 km'dir. Bu nokta maratonun kırılma anıdır. Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? Kenan Taştan. Yeni Asya Neşriyat. Genelde 26.km geçilirse maraton rahat bitirilebilir. Her evliliğin de bir 26.km'si vardır. Kurulan yuvalara göre değişmekle birlikte, her evlilikte illaki bir 26 km , yani bir kırılma anı vardır. Güler Selahaddin Eyyubi Neşriyat Eyy ... Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? - YENİ ASYA ... . Güler Selahaddin Eyyubi Neşriyat Eyyubi Selahaddin Kilometresindesiniz? Kaçıncı Evliliğinizin Kilometresindesiniz? 9789755255682. 840921. Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz. Yeni Asya Neşriyat. 8.40. 40 km'lik bir maraton koşusunun en zorlu etabı 26 km'dir. Bu nokta maratonun kırılma anıdır. İLETİŞİM. Kadın ve Aile. Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? Kurulan yuvalara göre değişmekle birlikte, her evlililkte illaki bir 26. km, yani bir kırılma anı vardır. Sahi, siz evliliğinizin kaçıncı kilometresindesiniz? (Arka Kapak). 40 km'lik bir maraton koşusunun en zorlu etabı 26 km'dir. Bu nokta maratonun kırılma anıdır. Kurulan yuvalara göre değişmekle birlikte, her evlilikte illaki bir 26 km , yani bir kırılma anı vardır. Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz. Hata Bildir. Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz. Ürün Adı Hatalı. Bu nokta maratonun kırılma anıdır. Genelde 26. km geçilirse maraton rahat bitirilebilir. Her evliliğin de bir 26. km'si vardır. Bu zorlu etap kiminde 3. yıl, kiminde 5. yıl kiminde… Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Anasayfa. Haberler. Evliliğinizin kaçıncı kilometresindesiniz? Satışı kalmadı. Evliliğinizin kaçıncı kilometresindesiniz? Çocuk eğitiminde şimdiki aklım olsaydı. Anasayfa. Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? Kenan Taştan. Yeni Asya Gazetecilik Matbaacılık Ve Yayıncılık. "Evliliğinizin kaçıncı kilometresindesiniz" kitap kritiği - 2. YAZININ DEVAMI >>. Yorumlar....