flyfishingwingshootingexpo.com

Alternatifsiz Kriz

YAYIN TARİHİ 2015-02-09
DOSYA BOYUTU 10,45
ISBN 6056523113
DİL TÜRK
YAZAR Mehmet Tanju Akad
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Alternatifsiz Kriz PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Mehmet Tanju Akad. Okumak Alternatifsiz Kriz çevrimiçi şimdi çok kolay!

Alternatifsiz Kriz’de, Türkiye solunun geçmişinden getirdiği yükleri, yeni bir toplumcu alternatif yaratmanın önündeki engelleri ve her şeye rağmen bu alternatifi yaratmanın zorunluluğunu kaleme alıyor Mehmet Tanju Akad. “Mevcut sağ ve sol ezici çoğunluk itibariyle sekter ve iticidir. Kendi kuyusunu kazmakta mahirdir. Bunların dışında kalanlar ise çoğunluğa karıştıkları anda kuşatılıp etkisizleşmektedir. Bu nedenle kendi akıllarını koruyacak ama orta vadede kuşatanları tecrit edip, giderek onları kuşatacak bir donanıma sahip olmalıdır. Dogmatik yaklaşımların terk edilmesi bunun ilk adımıdır. Kendi dışında kalan bütün siyasetlere düşman, halkın günün birinde kendi fikirlerini desteklemesini bekleyenlerin akıllarını başlarına toplamlarını beklemek ham bir hayaldir. Bu bağnaz soldan uzaklaşmak ve onları etkisiz kılmak ilk adımdır. İkinci adım ise asgari hedefte birleşecek geniş kesimlerin tümüyle diyalog kapılarını açmaktır. Bu istemekle yapılabilecek bir şey değildir. Bu niyeti samimi olarak taşımak ve toplumdaki farklı kültürlere saygıyla yaklaşmak gerekir. Aksi hâlde samimiyetsizlik zaten derhâl fark edilir. İnsanları kullanma mantığı, tıpkı lidere biat alışkanlığı gibi, ne yazık ki solda çok yerleşiktir. Bunun terk edilmesi son derece önemlidir. Yani topyekûn yeni bir toplumcu hareketin yaratılması şarttır.”

...ları. 10.84. Alternatifsiz Kriz Alternatifsiz KrizAlternatifsiz Kriz 13,00 TL 9786056523113 Telgrafhane Yayınları ... Alternatifsiz Kriz Pdf İndir ... . https://www.dehakitabevi.com/Alternatifsiz-Kriz,PR-124565.html. Alternatifsiz Kriz Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Alternatifsiz Kriz Pdf İndir. Alternatifsiz Kriz Pdf İndir. Mehmet Tanju Akad. 9.03 TL. Alternatifsiz Kriz'de, Türkiye solunun geçmişinden getirdiği yükleri, yeni bir toplumcu alternatif yaratmanın önündeki engelleri ve her şeye rağmen bu alternatifi yaratmanın zorunluluğunu... Alternatifsiz Kriz kitabı mı arıyorsunuz? Alternatifsiz Kriz epub torrent bedava Alternatifsiz Kriz indirin A ... Alternatifsiz Kriz - Mehmet Tanju Akad -Halkkitabevi ... ... Alternatifsiz Kriz kitabı mı arıyorsunuz? Alternatifsiz Kriz epub torrent bedava Alternatifsiz Kriz indirin Alternatifsiz Kriz sesli kitap ogg Alternatifsiz Kriz epub ücretsiz türkçe. Alternatifsiz Kriz. Yeni. Ücretsiz Kargo. Alternatifsiz Kriz'de, Türkiye solunun geçmişinden getirdiği yükleri, yeni bir toplumcu alternatif yaratmanın önündeki engelleri ve her şeye rağmen bu alternatifi... Kitap : Alternatifsiz Kriz, Yazar : Mehmet Tanju Akad, Yayınevi : Telgrafhane Yayınları - 9786056523113 - Fiyat: 13,73 TL. Alternatifsiz Kriz. Size haber verelim. 10.23 TL. Alternatifsiz Kriz'de, Türkiye solunun geçmişinden getirdiği yükleri, yeni bir toplumcu alternatif yaratmanın önündeki engelleri ve her şeye rağmen bu alternatifi yaratmanın zorunluluğunu... 9.99 TL. Alternatifsiz Kriz'de, Türkiye solunun geçmişinden getirdiği yükleri, yeni bir toplumcu alternatif yaratmanın önündeki engelleri ve her şeye rağmen bu alternatifi yaratmanın zorunluluğunu... Alternatifsiz Kriz/Mehmet Tanju Akad incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Ürün Açıklaması. Kitabın Orjinal Adı. : Alternatifsiz Kriz. Yayınevi. Alternatifsiz Kriz'de, Türkiye solunun geçmişinden getirdiği yükleri, yeni bir toplumcu alternatif yaratmanın önündeki engelleri ve her şeye rağmen bu alternatifi yaratmanın zorunluluğunu kaleme... Mehmet Tanju Akad. Alternatifsiz Kriz'de, Türkiye solunun geçmişinden getird...