flyfishingwingshootingexpo.com

Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey

YAYIN TARİHİ 2015-02-01
DOSYA BOYUTU 11,50
ISBN 6054119721
DİL TÜRK
YAZAR Laura Dower
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Laura Dower. Okumak Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey çevrimiçi şimdi çok kolay!

"Keşke çocuk olsam da şunu yapsam," dediğiniz neler var? İşte bu etkinlik kitabı, çocuklarınız büyüyüp hayatları iyice ciddileşmeden önce yapmaları gereken 101 şeyi sıralıyor... Bu kitapta dokumacılıktan fen deneylerine, yemek tariflerinden origamiye kadar yok yok! Her bir etkinliğin nasıl yapılacağı maddeler halinde çok basit bir şekilde, görsellerle desteklenerek anlatılıyor. Çocuklar bir yandan pusula yapmak, doğal bir afete hazırlanmak ve kendi gazetelerini yapmak gibi etkinlikler sayesinde yeni şeyler öğrenecekler, bir yandan da yıldız seyrine çıkmak, uçurtma uçurmak gibi etkinlikler sayesinde bilgisayarlarının başından kalkıp dışarıda eğlenmenin yollarını keşfedecekler. Ayrıca kalın kapaklı ve spiralli tasarımı ile çocukların yanlarında, yıpranmadan taşıması için çok uygun bir kitap. Haydi siz de büyümeden neler yapmanız gerekiyor keşfedin! 

... 2006'da ISO / IEC 26300 uluslararası standardı olarak kabul edilmekte olup, ardından Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey kitabını ODF tarzında Türkçe dilinde ... [PDF] Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey - Free Download... ... ... 19.80 TL. "Keşke çocuk olsam da şunu yapsam," dediğiniz neler var? İşte bu etkinlik kitabı, çocuklarınız büyüyüp hayatları iyice ciddileşmeden önce yapmaları gereken 101 şeyi sıralıyor... İşte bu etkinlik kitabı, çocuklarınız büyüyüp hayatları iyice ciddileşmeden önce yapmaları gereken 101 şeyi sıralıyor... Haydi siz de büyümeden neler yapmanız gerekiyor keşfedin! İşte bu etkinlik kitabı, çocuklarınız büyüyüp hayatları iyice cidileşmeden önce yapmaları ger ... Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey - PDF Ücretsiz İndirin ... ... Haydi siz de büyümeden neler yapmanız gerekiyor keşfedin! İşte bu etkinlik kitabı, çocuklarınız büyüyüp hayatları iyice cidileşmeden önce yapmaları gereken 101 şeyi sıralıyor. Kitap başlığı. İndirme bağlantısı. Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey... 31.45 TL. "Keşke çocuk olsam da şunu yapsam," dediğiniz neler var? İşte bu etkinlik kitabı, büyüyüp hayatınız iyice ciddileşmeden önce yapmanız gereken 101 şeyi sıralıyor... 29.60 TL. "Keşke çocuk olsam da şunu yapsam," dediğiniz neler var? İşte bu etkinlik kitabı, büyüyüp hayatınız iyice ciddileşmeden önce yapmanız gereken 101 şeyi sıralıyor... 101 Things to do Before You Grow Up. Ölçü. 13,5x21. Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey. "Keşke çocuk olsam da şunu yapsam," dediğiniz neler var? İşte bu etkinlik kitabı, büyüyüp hayatınız iyice ciddileşmeden önce yapmanız gereken 101 şeyi sıralıyor... Bu kitapta dokumacılıktan fen deneylerine, yemek tariflerinden origamiye kadar yok yok! "Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey" de bu tip kitapların çocuklar (ki hiç de kısıtlamamak lazım yaş grubu olarak) için yazılmış örneklerinden biri. İşte bu etkinlik kitabı, çocuklarınız büyüyüp hayatları iyice cidileşmeden önce yapmaları gereken 101 şeyi sıralıyor. Haydi siz de büyümeden neler yapmanız gerekiyor keşfedin! Son yıllarda ömrümüzün geri kalanında yapmamız gerekenleri listeleyen kitaplar çok moda. "Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey" Redhouse Kidz'den çıktı. İşte bu etkinlik kitabı, büyüyüp hayatınız iyice ciddileşmeden önce yapmanız gereken 101 şeyi sıralıyor...Bu kitapta dokumacılıktan fen deneylerine, yemek tariflerinden origamiye kadar yok yok! Laura Dower. "Keşke çocuk olsam da şunu yapsam," dediğiniz neler var? İşte bu etkinlik kitabı, çocuklarınız büyüyüp hayatları iyice ciddileşmeden önce yapmaları gereken 101 şeyi sıralıyor... 26.04 TL. "Keşke çocuk olsam da şunu yapsam," dediğiniz neler var? İşte bu etkinlik k...