flyfishingwingshootingexpo.com

İbret Işıkları Tarihten Günümüze

YAYIN TARİHİ
DOSYA BOYUTU 5,6
ISBN 9756247976
DİL TÜRK
YAZAR Osman Nuri Topbaş
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin İbret Işıkları Tarihten Günümüze PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Osman Nuri Topbaş. Okumak İbret Işıkları Tarihten Günümüze çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu kitapta cihangir bie imparatorluğunun cihana hükmeden sultanlarının bir kısmını bulacak, onların hakim oldukları beldelerde rıza-yı ilahi için yaptıkları merhamet, şefkat ve muhabbet dolu hizmet ve kahramanlıklarını, topluma yön veren nasihat ve fiillerini, tarihe bir armağan olarak bıraktıkları hayat hikayelerinin hikmet ve ibratli yönlerini, hulasa onların örnek şahsiyetlerini sergileyen gönül alemlerine aid satırları okuyacaksınız.Onların dörtyüz atlı ile kurduğu şanlı devlet, ulu bir çınar olmuş, dalları üç kıt'ayı gölgesine almış ve altı asır şerefle yaşamış, sonra da ardından birçok yetim devletçilik bırakmış ve tarih isimli kabristanda şanlı bir türbe şekline bürünmüştür. Şimdi bize düşen, bu şanlı türbenin layık bir türbedarı olmaktır.

...!..» dedi. Ve "besmele" çekerek evrâkı imzâladı ... İbret Işıkları : Tarihten Günümüze ... ." (Osman Nuri Topbaş, Tarihten Günümüze İbret Işıkları, Erkam Yay.) Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. İbret Işıkları Tarihten Günümüze. Epub veya pdf formatta İbret Işıkları Tarihten Günümüze kitabına erişmek ister misiniz? Bu içerik üzerinden sizlere Osman Nuri Topbaş tarafından yazılmış güzel bir eser sunuyoruz. başlığa ait ilk tanım serkeş bird tarafından ... Tarihten Günümüze İbret Işıkları Sözleri ve Alıntıları ... . başlığa ait ilk tanım serkeş bird tarafından 2014-01-31 17:38:00 tarihinde girilmiştir. tarihten günümüze ibret ışıkları. 1. #1069690. ×. ANASAYFA. Etiket: Tarihten Günümüze İbret Işıkları. Tarihten Günümüze İbret Işıkları. Hikâyeler. ...Prehistorya Kütüphanesi Edebiyat Fakültesi - Protohistorya Kütüphanesi Edebiyat Fakültesi - Sosyoloji Kütüphanesi Edebiyat Fakültesi - Tarih Kütüphanesi Edebiyat Fakültesi - Türk. İbret Işıkları - Tarihten Günümüze En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. İbret Işıkları - Tarihten Günümüze. 25.50 TL. Sepete ekle. Tarihten Günümüze İbret Işıkları. Yazar. Osman Nure Topbaş. Yakup HATİP tarafından 28/02/2017 tarihinde (3 yıl önce) sa...